Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Prośba o zmianę spłaty zadłużenia29 Sierpnia 2011

  napisać pismo do banku i na co się powołać, czy jest możliwe aby bank udzielił mi skredytowania zadłużenia nie posiadam umowy na stałe? Należałoby napisać do banku (...)

 • Przedawnienie opłat za prowadzenie rachunku12 Stycznia 2009

  sposób mogę uzyskać od banku pismo/ potwierdzenie, że te należności są 'przedawnione'? Czy jest jakiś specjalny tryb, w którym powinienem się do banku, aby 'przedawnienie' (...)

 • Przewłaszczenie samochodu20 Lipca 2006

  zawieszającym. Wtedy po stronie banku powstaje obowiązek przeniesienia własności na klienta – dłużnika. Przed podjęciem jakichkolwiek ostatecznych działań konieczne jest zażądanie, by bank (...)

 • Zajęcie wspólnego rachunku bankowego18 Kwietnia 2008

  wypowiedzenia umowy. Wspólnicy złożyli w banku wniosek o zamknięcie rachunku. Pismo to zostało zignorowane. Minęło kilka miesięcy, a rachunek bankowy nadal istnieje. Ze strony banku (...)

 • Zbieg z egzekucją administracyjną27 Marca 2008

  ponaglające. W odpowiedzi zostałem poinformowany przez komornika skarbowego, że jeżeli chodzi o ten samochód, to komornik skarbowy wystosował pismo do banku zakreślając termin tygodniowy, (...)

 • Odpowiedzialność adwokata względem reprezentowanego przez niego klienta1 Marca 2011

  ubezpieczenia. Aby jednak adwokat został ukarany w ramach odpowiedzialności dyscyplinarnej, konieczne jest zawiadomienie Okręgowej Rady Adwokackiej, do której pełnomocnik przynależy. Stosowne (...)

 • Praca na czarno1 Sierpnia 2001

  prawa przez pracodawców. Pracownicy często, aby w ogóle mieć pracę godzą się na takie warunki. Aby doprowadzić do uznania okresu pracy na czarno za okres zatrudnienia należy zwrócić się do (...)

 • Zwrot kosztów pogrzebu przez bank7 Maja 2009

  przyjętymi w danym środowisku". Skoro koszty pogrzebu pokrywane są w takim przypadku ze środków zgromadzonych przez zmarłego, to powinny być one dostosowane do środowiska zmarłego. Nie (...)

 • Doręczenie wezwania i nakazu zapłaty17 Listopada 2005

  gospodarczym, gdzie powód powinien dołączyć do pozwu odpis reklamacji lub wezwania do dobrowolnego spełnienia żądania i oświadczenia co do stanowiska pozwanego w tym przedmiocie oraz (...)

 • Zadatek a niedojście umowy do skutku16 Stycznia 2006

  ocenić opisaną sytuację, gdyż nie wiadomo, jaki jest powód braku odpowiedzi ze strony banku. Jeżeli powodem jest to, że nadal bank ustala, czy są podstawy do wykreślenia hipoteki, a kupujący (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane