Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Rejestracja wzoru przemysłowego29 Kwietnia 2002

  . Pełnomocnictwo powinno być udzielone na piśmie i dołączone do akt przy dokonywaniu pierwszej czynności prawnej. Jeżeli pełnomocnictwo dotyczy więcej niż jednej sprawy, powinno być ono (...)

 • Reprezentowanie zagranicznego wspólnika na WZU25 Maja 2006

  do udziału w zgromadzeniu. Pełnomocnictwo może być udzielone wyłącznie do udziału w zgromadzeniu jak i do udziału w zgromadzeniu i wykonywaniu prawa głosu. Pełnomocnictwo może być ono (...)

 • Upoważnienie do wystawiania faktur VAT23 Stycznia 2006

  upoważniona do wystawiania faktur VAT) oraz pełnomocnictwo – wystarczy zwykłe pisemne, chociaż ze względu na wagę faktur VAT w obrocie należy rozważyć formę pisemną z podpisem notarialnie (...)

 • Pełnomocnictwo procesowe od osoby za granicą25 Sierpnia 2006

  niemieckie przewiduje większe wymogi. Wzór pełnomocnictwa znajduje się na stronie Pełnomocnictwo procesowe w postępowaniu o stwierdzenie nabycia spadku Pełnomocnictwo udzielone w tak (...)

 • Mienie przesiedleńcze z Norwegii28 Września 2007

  Ministra Finansów z dnia 22 grudnia 2004 r. w sprawie wzorów formularzy stosowanych w sprawach celnych ( Dz. U. Nr 283, poz. 2824). Zgodnie z § 30 tego rozporządzenia stanowi, iż formularz, którego wzór

 • Pełnomocnik w spółce cywilnej4 Kwietnia 2006

  sposób „uprościć” dokonywanie określonych czynności w ramach prowadzenia działalności spółki oraz uniknąć "nieporozumień". spółka cywilna, pełnomocnictwo, spółka jawna, klauzula (...)

 • Stały stosunek zlecenia5 Lipca 2005

  "stały stosunek zlecenia", czy do pozwu o wydanie nakazu zapłaty wystarczy załączyć "zwykłe pełnomocnictwo", jeżeli takowa osoba miałaby reprezentować firmę przed sądem czy też wymaga (...)

 • Treść pełnomocnictwa wspólnego17 Listopada 2004

  osobie, to w dokumencie obejmującym treść tego pełnomocnictwa powinno znaleźć się postanowienie, że: X, Y, Z, W udziela pełnomocnictwa np. A. Przykładowy wzór pełnomocnictwa jest dostępny na (...)

 • Zawarcie umowy przez wysłanie dokumentów4 Stycznia 2006

  mocodawcy. zawarcie umowy, podpis, forma pisemna, dokument, pełnomocnictwo

 • Pełnomocnictwo a darowizna21 Września 2005

  darowizny, w której jest obdarowanym i zarazem pełnomocnikiem darczyńcy, konieczne jest wyraźne zaznaczenie tego w treści pełnomocnictwa. Na naszych stronach znajduje się odpowiedni wzór: Pełnomocnictwo

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PEŁNOMOCNICTWO

  Czy wymagane jest pełnomocnictwo notarialne w przpadku korzystania ze świadczeń z wypłacanych z pomocy społecznej? Bądź podpisywania wywiadów środowiskowych (...)

 • Komornik - alimenty - jak napisać pełnomocnictwo????

  Jak mój 18 letni syn ma napisać pełnomocnictwo dla mnie? Chodzi o zaległe alimenty. A może nie muszę mieć pełnomocnictwa, syn mieszka ze mną i (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

 • alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

  Tydzień temu otrzymałam rozwód bez orzekania o winie. Rozwodem zajmowałam się sama bo nie mam pieniędzy na adwokata, dlatego też zwracam się z (...)

 • pytanie na temat zwolnienia sie z pracy

  witam mam takie pytanie ,mam umowe o prace do 28 lutego teraz jestem od 2 dni na l4,lecz mysle ze l4 przeciagnie sie do konca stycznia ,i mam taka sprawe (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane