Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Wstrzymanie wypłaty dodatku mieszkaniowego8 Listopada 2010

  ciągu 3 miesięcy od wydania decyzji o wstrzymaniu wypłaty dodatku mieszkaniowego. Jest to norma bezwzględnie obowiązująca, o czym świadczy zwrot „decyzja wygasa”, a więc fakt wygaśnięcia

 • Weryfikacja osoby ubiegającej się o pomoc socjalną23 Listopada 2015

  oświadczenia jest podstawą wydania decyzji o odmowie przyznania świadczenia. Podstawa takie żądania przez pracownika socjalnego znajduje się w art. 107 ust. 5 ustawy o pomocy społecznej (...)

 • Niezałatwienie sprawy w terminie14 Stycznia 2004

  świetle cyt. Rozporządzenia, pomoc finansową przyznaje się jednorazowo funkcjonariuszowi, który spełnia warunki do przydzielenia mu lokalu mieszkalnego na podstawie decyzji administracyjnej, (...)

 • Zasiłki a sposób ustalenia dochodów2 Stycznia 2006

  Banku Polskiego z dnia wydania decyzji administracyjnej w sprawie świadczenia z pomocy społecznej. Należy zaznaczyć, że odrębnie został wskazany sposób obliczania dochodu w przypadku osoby prowadzącej

 • Podstawy pobierania dodatku mieszkaniowego8 Lipca 2004

  poczet należności za mieszkanie dodatku mieszkaniowego. Podsumowując, fakt, iż opisana rodzina nie posiada własnościowego czy też lokatorskiego prawa do lokalu w spółdzielni mieszkaniowej nie przesądza

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane