Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zniszczenie cudzej rzeczy a współwłasność2 Sierpnia 2007

  ) na odmowę wszczęcia postępowania karnego. przestępstwo, mienie, rzecz, cudza, współwłasność, małżeńska, małżeństwo, małżonek, zniszczenie

 • Zastaw na rzeczach osobistych28 Listopada 2008

  - roszczenie o zwrot rzeczy. zastaw, rzeczy osobiste, dokumenty, umowa najmu, najem, najemca, wynajmujący, odszkodowanie, szkoda, lokal, strych, czynsz, przedawnienie, postępowanie sądowe

 • Wypłata odszkodowania a brak wyroku karnego2 Września 2008

  odszkodowanie za zniszczone mienie, które otrzymała. Teraz ubezpieczyciel zwrócił się do osoby podejrzanej w postępowaniu przygotowawczym o zwrot tej sumy odszkodowania. Na jakiej (...)

 • Udostępnienie lokalu kwaterunkowego na remont14 Marca 2001

  ingerencji w lokalu zajmowanym przez najemcę, wtedy można rozważać ewentualnie odpowiedzialność odszkodowawczą wynajmującego za zniszczone mienie, gdy wykaże się, iż remont można (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane