Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Korekta oświadczenia majątkowego radnego13 Czerwca 2006

  stanie majątkowym (oświadczeń majątkowych), dotyczących jego majątku odrębnego oraz majątku objętego małżeńską wspólnością majątkową. Oświadczenie majątkowe wraz z kopią (...)

 • Zwolnienie od kosztów sądowych5 Kwietnia 2007

  przez przewodniczącego do uzupełnienia wniosku w terminie dni po rygorem zwrotu wniosku o zwolnienie. Wzór oświadczenia o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania (...)

 • Oświadczenie majątkowe zarządu gminnej spółki18 Grudnia 2006

  wydająca decyzje administracyjne w imieniu wójta są obowiązani do złożenia oświadczenia o swoim stanie majątkowym, zwanego dalej „oświadczeniem majątkowym”. Oświadczenie (...)

 • Treść wniosku o zwolnienie od kosztów sądowych16 Marca 2007

  zobowiązał Pana do złożenia oświadczenia o stanie rodzinnym i majątkowym na urzędowym formularzu. Do wniosku o zwolnienie od kosztów sądowych powinno być dołączone oświadczenie (...)

 • Nie wyrażenie zgody na rozwód3 Listopada 2003

  rodziny. Oświadczenie powinno obejmować dokładne dane o stanie rodzinnym, majątku i dochodach. Od sądu zależy uznanie tego oświadczenia za dostateczne do zwolnienia od kosztów sądowych. (...)

 • Zwolnienie z kosztów i prawo pomocy przed WSA/NSA 21 Lipca 2011

  przepisach ustawodawca precyzuje jak powinien wyglądać wniosek o przyznanie prawa pomocy. Wniosek o przyznanie prawa pomocy powinien zawierać oświadczenie strony obejmujące dokładne dane (...)

 • Prawo autorskie i wzór przemysłowy3 Lipca 2006

  wzoru przemysłowego i wprowadzonych do obrotu po wygaśnięciu prawa z rejestracji udzielonego na taki wzór.   Skoro wzór nie został zarejestrowany, należy sprawdzić, czy wzór (...)

 • Zwolnienie od kosztów sądowych a dochody rodziców24 Marca 2007

  powinno być dołączone oświadczenie obejmujące szczegółowe dane o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania osoby ubiegającej się o zwolnienie (...)

 • Zmiana pracodawcy a rozwiązanie umowy o pracę22 Września 2006

  sposobu rozwiązania stosunku pracy. W związku z powyższym oświadczenie o rozwiązaniu umowy o pracę za uprzedzeniem ma być zatem złożone nowemu pracodawcy. Jeśli chce Pan rozwiązać (...)

 • Separacja a rozwód4 Kwietnia 2006

  sprzyjają właściwemu rozwojowi psycho- fizycznemu Państwa dzieci. Sąd w wyroku orzekającym rozwód/ separację orzeka o winie rozkładu pożycia, w tym przypadku może Pani wystąpić o (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane