Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Cechy notatki służbowej30 Sierpnia 2007

  dowodową jedynie wówczas, gdy utrwalono je w formie protokołu". notatka, służbowa, adnotacja, cechy, dowód, protokół, czynność, stwierdzenie, forma, pisemna, podpis, pracownik, organ, administracja

 • Fałszywa notatka służbowa30 Maja 2005

  nieuczciwych funkcjonariuszy z CBŚ z miasta X i czego mogę żądać? Na wstępie należy wskazać, że sama notatka służbowa nie stanowi dowodu w postępowaniu karnym sądowym, jeśli nie została (...)

 • Odmowa podpisania wypowiedzenia przez pracownika8 Czerwca 2011

  owo wypowiedzenie otrzymał. Jednakże zapewniając sobie świadków tej czynności, zabezpieczyliście Państwo i ten aspekt dokonanej czynności. Tym bardziej, że została sporządzona notatka służbowa

 • Kłopotliwy sąsiad4 Stycznia 2013

  prokuratury (rejonowej lub okręgowej). cisza nocna, policja, notatka służbowa

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Notatka służbowa

  Witam, pracownik sporządza notatki służbowe do pracodawcy, w dwóch egzemplarzach jeden z pokwitowaniem dla siebie. Czy pracodawca może nie zezwolic (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane