Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Byłam nagrywana przez mojego męża bez mojej zgody. 26 Czerwca 2015

  Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności (PESEL) lub numer identyfikacji podatkowej (NIP) powoda będącego osobą fizyczną, jeżeli jest on obowiązany do jego posiadania lub posiada go nie mając takiego (...)

 • Przeszukanie mieszkania przez komornika28 Maja 2010

  np. telewizora. Jak odbywa się otwarcie mieszkania - przy udziale policji? Włamania? Kto pokryje koszty zniszczenia drzwi itp. Jeżeli chodzi o firmę, to kto zabezpieczy potem mienie? Czy przeszukiwać

 • Obowiązek meldunkowy28 Listopada 2008

  , zameldowanie, wymeldowanie, nieruchomość, nadanie, numer, wymiana, dowód osobisty, dokumenty, Urząd Skarbowy, zawiadomienie, doba, stały, czasowy, pobyt, zamieszkanie

 • Ulica i numer domu a droga konieczna18 Października 2006

  należy do zadań organu wykonawczego gminy (wójta, burmistrza, prezydenta). Dla Pana praw i ich ochrony ta kwestia jednak pozostaje bez znaczenia. nieruchomość, droga konieczna, adres, numer porządkowy

 • Wzmianki w księdze wieczystej11 Sierpnia 2006

  ;Wzmianka o wniosku” - wzmiankę o wniosku, o skardze na orzeczenie referendarza sądowego, o apelacji i o kasacji,   łam 2 „Numer bieżący wpisu” - kolejny numer (...)

 • Prawo do odpisu dokumentu z księgi wieczystej6 Kwietnia 2009

  informacja zawarta w księdze może mieć znaczenie. Numer księgi wieczystej to dane zawarte w rejestrze publicznym, nie zaś dane osobowe. księgi wieczyste, odpis, akta księgi wieczystej, wpis, (...)

 • Testament ojca, który się powtórnie ożenił8 Maja 2007

  odpowiedź Numer księgi wieczystej, przeglądanie KW Wracając do testamentu ojca – może on rozporządzić swoim majątkiem, mimo iż nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe. W testamencie (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane