Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Przeszukanie mieszkania przez komornika28 Maja 2010

  np. telewizora. Jak odbywa się otwarcie mieszkania - przy udziale policji? Włamania? Kto pokryje koszty zniszczenia drzwi itp. Jeżeli chodzi o firmę, to kto zabezpieczy potem mienie? Czy przeszukiwać

 • Obowiązek meldunkowy28 Listopada 2008

  , zameldowanie, wymeldowanie, nieruchomość, nadanie, numer, wymiana, dowód osobisty, dokumenty, Urząd Skarbowy, zawiadomienie, doba, stały, czasowy, pobyt, zamieszkanie

 • Ulica i numer domu a droga konieczna18 Października 2006

  należy do zadań organu wykonawczego gminy (wójta, burmistrza, prezydenta). Dla Pana praw i ich ochrony ta kwestia jednak pozostaje bez znaczenia. nieruchomość, droga konieczna, adres, numer porządkowy

 • Wzmianki w księdze wieczystej11 Sierpnia 2006

  ;Wzmianka o wniosku” - wzmiankę o wniosku, o skardze na orzeczenie referendarza sądowego, o apelacji i o kasacji,   łam 2 „Numer bieżący wpisu” - kolejny numer (...)

 • Prawo do odpisu dokumentu z księgi wieczystej6 Kwietnia 2009

  informacja zawarta w księdze może mieć znaczenie. Numer księgi wieczystej to dane zawarte w rejestrze publicznym, nie zaś dane osobowe. księgi wieczyste, odpis, akta księgi wieczystej, wpis, (...)

 • Testament ojca, który się powtórnie ożenił8 Maja 2007

  odpowiedź Numer księgi wieczystej, przeglądanie KW Wracając do testamentu ojca – może on rozporządzić swoim majątkiem, mimo iż nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe. W testamencie (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane