Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Przeszukanie mieszkania przez komornika28 Maja 2010

  np. telewizora. Jak odbywa się otwarcie mieszkania - przy udziale policji? Włamania? Kto pokryje koszty zniszczenia drzwi itp. Jeżeli chodzi o firmę, to kto zabezpieczy potem mienie? Czy przeszukiwać

 • Obowiązek meldunkowy28 Listopada 2008

  , zameldowanie, wymeldowanie, nieruchomość, nadanie, numer, wymiana, dowód osobisty, dokumenty, Urząd Skarbowy, zawiadomienie, doba, stały, czasowy, pobyt, zamieszkanie

 • Odszkodowanie od nieletnich spadkobierców syna8 Kwietnia 2009

  wzajemne o kwotę przewyższającą kwotę o którą toczy sie proces. Powództwo wzajemne jest dopuszczalne, jeżeli roszczenie wzajemne jest w związku z roszczeniem powoda lub nadaje się (...)

 • Ulica i numer domu a droga konieczna18 Października 2006

  należy do zadań organu wykonawczego gminy (wójta, burmistrza, prezydenta). Dla Pana praw i ich ochrony ta kwestia jednak pozostaje bez znaczenia. nieruchomość, droga konieczna, adres, numer porządkowy

 • Uzyskanie informacji o współwłaścicielach8 Stycznia 2009

  założona dla danej nieruchomości. W pierwszej kolejności powinien Pan zorientować się, czy dla Pańskiej nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta i  wiedzieć jaki ma numer (numer (...)

 • Urząd, który prowadzi ewidencję gruntów i budynków17 Maja 2007

  daną nieruchomość zidentyfikować w systemie ksiąg wieczystych nie wystarczy znajomość nazwiska domniemanego właściciela, najlepiej znać jej numer w KW, ewentualnie numer z ewidencji. Numery (...)

 • Wzmianki w księdze wieczystej11 Sierpnia 2006

  ;Wzmianka o wniosku” - wzmiankę o wniosku, o skardze na orzeczenie referendarza sądowego, o apelacji i o kasacji,   łam 2 „Numer bieżący wpisu” - kolejny numer (...)

 • Prawo do odpisu dokumentu z księgi wieczystej6 Kwietnia 2009

  informacja zawarta w księdze może mieć znaczenie. Numer księgi wieczystej to dane zawarte w rejestrze publicznym, nie zaś dane osobowe. księgi wieczyste, odpis, akta księgi wieczystej, wpis, (...)

 • Testament ojca, który się powtórnie ożenił8 Maja 2007

  odpowiedź Numer księgi wieczystej, przeglądanie KW Wracając do testamentu ojca – może on rozporządzić swoim majątkiem, mimo iż nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe. W testamencie (...)

 • Nakłady na majątek dziecka11 Października 2011

  , ściekami oraz z podatkiem do Urzędu Miasta. ponadto trzeba wokół domu kosić (zakupić kosiarkę), odśnieżać itp. Dom nie nadaje się w tej chwili do zamieszkania z uwagi na dach i ogrzewanie (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Legitymacja prasowa

  Mam pytanie: czy żeby wyrobić sobie legitymację prasową należy gdzieś redakcję zarejestrować w sądzie ? Prowadzę popularny serwis sportowy (internetowy) (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca

  Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane