Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Jaka jest forma nawiązania stosunku pracy dyrektora szkoły?9 Lutego 2012

  nauczycielowi stanowiska dyrektora na czas określony. Art. 10 uat 5 Karty nauczyciela stanowi zaś, że stosunek pracy z nauczycielem mianowanym i z nauczycielem dyplomowanym nawiązuje się na (...)

 • Unieważnienie konkursu na dyrektora szkoły14 Maja 2007

  W dniu 11 maja odbył się konkurs na dyrektora szkoły publicznej. Dwoje członków komisji zostało powiadomionych o tym konkursie 8 maja i zastąpiło w ostatniej chwili wcześniej (...)

 • Niezachowanie tajności w głosowaniu16 Maja 2007

  Podczas głosowania w konkursie na dyrektora szkoły który odbył się w urzędzie miejskim głosujący członkowie komisji na kartkach siedząc obok siebie byli w stanie zauważyć (...)

 • Zgromadzenie Zakonne - nadzór pedagogiczny21 Czerwca 2007

  do placówek typu: przedszkola niepubliczne wprowadzone przez Zgromadzenia Zakonne. Ustawa o systemie oświaty nie czyni wyjątków pomiędzy szkołami (do których zalicza także przedszkola) w kwestii

 • Określanie wymogów ofet do konkursu przez NFZ26 Października 2010

  za pośrednictwem dyrektora właściwego oddziału wojewódzkiego Funduszu. Odwołanie wnosi się w terminie 7 dni liczonym od dnia otrzymania decyzji dyrektora oddziału wojewódzkiego (...)

 • Karta Nauczyciela12 Października 2009

  Witam Jestem nauczycielem stażystą zatrudnionym na umowę o pracę na czas oznaczony do 31.08.2010 (1/2 etatu). Dnia 31.05.2010 kończy się mój okres stażu i będę zobowiązany do zdania egzaminu (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane