Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zawieszenie postępowania na wniosek obu stron2 Grudnia 2004

  biegną dalej dopiero z chwilą podjęcia postępowania. Zatem nie ma przeszkód, abyście Państwo jako strony postępowania złożyli wniosek zgodny o zawieszenie postępowania o unieważnienie (...)

 • Rozwód pod nieobecność małżonka3 Października 2006

  takie same skutki, jak umorzenie postępowania zawieszonego na zgodny wniosek stron lub z powodu ich niestawiennictwa. Drugi z przepisów stanowi, że w każdej sprawie o rozwód lub o

 • Umorzenie absorbcyjne postępowania karnego16 Marca 2005

  Czy posiedzenie w sprawie wniosku o zawieszenie absorbcyjne i wydanie wyroku o umorzeniu absorbcyjnym jest jawne? Czy na takie posiedzenie potrzebny jest adwokat? Czy wniosek o (...)

 • Dochodzenie alimentów w sprawie rozwodowej8 Grudnia 2004

  pełnoletniej córki. 1. Czy mogę zatem wnosić o zawieszenie sprawy o alimenty córki do momentu potwierdzenia wyłączenia, skoro Sąd Okręgowy nie wyłączył sprawy o alimenty (...)

 • Zawieszenie działalności przez wspólnika s.c. 15 Czerwca 2010

  , po uprzednim pisemnym wezwaniu i wyznaczeniu dodatkowego 30-dniowego terminu na złożenie wniosku o wpis informacji o wznowieniu wykonywania działalności gospodarczej, dokona z urzędu wykreślenia

 • Jak przygotować się do rozwodu? 28 Kwietnia 2015

  urzędu zwraca stronie połowę uiszczonej opłaty od pozwu o rozwód lub separację w razie orzeczenia rozwodu lub separacji na zgodny wniosek stron bez orzekania o winie – (...)

 • Rozwód na odległość5 Sierpnia 2005

  pojednawczego i od razu wyznaczyć rozprawę. Konieczny jest do tego wniosek strony o wydanie przez sąd postanowienia o zaniechaniu przeprowadzenia postępowania pojednawczego. Za trudne do (...)

 • Podjęcie zawieszonego postępowania28 Sierpnia 2007

  postępowania tylko na wniosek. W związku z w/w przepisem sąd postanowi podjąć postępowanie na wniosek którejkolwiek ze stron: gdy postępowanie zostało zawieszone na wniosek spadkobiercy (...)

 • Zmiana żądania separacji na rozwód12 Maja 2006

  jeśli strona wniosła pozew o separację może zmienić zdanie i podczas sprawy pojednawczej powiedzieć, że nie chce separacji a chce rozwodu tak jak druga strona? Jeżeli strona w pozwie (...)

 • Zawieszenie postępowania z wniosku oskarżonego13 Lutego 2007

  , mogę złożyć wniosek o zawieszenie postępowania karnego do czasu zakończenia śledztwa? Czy w przypadku oddalenia mego wniosku o zawieszenie postępowania przysługuje mi (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane