Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Upomnienie o niezapłacony abonament- co mam robić?9 Kwietnia 2015

  rejestracyjne, pozostanie Pani możliwość zwrócenia się z wnioskiem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o umorzenie lub rozłożenie na raty należności w oparciu o art. 10 ustawy (...)

 • Przekazanie zażalenia na umorzenie dochodzenia11 Września 2007

  uwagę, iż podanie jako powodu „obiektywnych okoliczności” bez podanie konkretnie, jakie to były okoliczności, nie spełnia warunków uzasadnienia; w opisanej sytuacji uzasadnienie (...)

 • Umorzenie udziałów sp. z o.o.8 Maja 2003

  ostatnich lat (a straty pokrywane były z kapitału rezerwowego). Proszę o podanie możliwości zbycia moich udziałów w zaistniałej sytuacji. Umorzenie udziałów musi byc przewidziane (...)

 • Kapitał zakładowy a kapitał wpłacony7 Maja 2009

  Sytuacja ta sama jak w dzisiejszym pytaniu na które otrzymałam odpowiedź. Powinnam była napisać, że umorzenie udziałów zmarłego wspólnika i wypłata wynagrodzenia dla spadkobierców (...)

 • Umorzenie egzekucji a długi13 Czerwca 2007

  zamiaru zapłacić). Nie jesteśmy jednak w stanie napisać, o które konkretnie przestępstwo chodzi windykatorowi. Ustawa o upadłości konsumenckiej nie została jeszcze w ogóle uchwalona (...)

 • Odstąpienie od umowy sprzedaży 15 Czerwca 2010

  telefonicznej twierdzą np. że należy napisać w tej sprawie napisać \"podanie\", a towar można zwrócić w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia). Czy dla skuteczności oświadczenia (...)

 • Zwrot VAT od materiałów budowlanych5 Października 2006

  Uprzejmie proszę o podanie błędów, które często są popełniane przez osoby składające podanie o zwrot uniemożliwiające im uzyskanie tegoż zwrotu. Ustawa funkcjonuje już od (...)

 • Odmowa udzielenia informacji3 Września 2007

  Podopieczny naszego Ośrodka Pomocy Społecznej złożył podanie do wójta o umorzenie rat za podatek. Urzędnik zajmujący się w gminie podatkami wystąpił do nas, czyli GOPS-u o (...)

 • Składki ZUS-przerwanie i zawieszenie przedawnienia24 Listopada 2006

  6 latach, rozmówczyni z ZUS poinformowała mnie, że zmieniły sie przepisy i przedawnienie następuje po 10 latach. Dlatego mój mąż złożył druki z datą obecną i podanie o umorzenie (...)

 • Podjęcie zawieszonego postępowania27 Maja 2008

  postępowania jest także uchylenie skutków przerwania biegu przedawnienia roszczeń.Następnym razem w podobnym przypadku sugerujemy Państwu złożenie wniosku o podanie aktualnego miejsca (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane