Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zmiana umowy spółki a podwyższenie kapitału5 Lutego 2008

  zwrócony wniosek z powodu braku formularza KRS-ZE i w tym zakresie wnioskodawca zobowiązany jest go uzupełnić w terminie 7 dni od doręczenia zawiadomienia o zwrocie. Mają więc Państwo czas (...)

 • Data doręczenia wezwania a odroczenie rozprawy15 Stycznia 2008

  , wezwanie, termin, 7 dni, rozprawa, sąd, zawiadomienie, odroczenie, prawo, obrona, wezwanie, obowiązek, 3 dni

 • Termin doręczenia przesyłki awizowanej12 Października 2004

  mam dni na odebranie decyzji? Jeżeli na odwołanie mam 30 dni to jak należy liczyć ten termin? Jeżeli adresat przesyłki poleconej jest nieobecny, listonosz zostawia wezwanie (...)

 • Sprawa spadkowa a uprawomocnienie się orzeczenia3 Października 2007

  upływie 7 dni od ogłoszenia postanowienia, po dwóch tygodniach od doręczenia uczestnikowi uzasadnienia, w przypadku złożenia wniosku o uzasadnienie w terminie 7 dni od ogłoszenia (...)

 • Niestawiennictwo do umowy sprzedaży nieruchomości12 Marca 2009

  ciągu 21 dni od dnia rozstrzygnięcia przetargu. Wyznaczony termin nie może być krótszy niż 7 dni od dnia doręczenia zawiadomienia. Jeżeli osoba ustalona jako nabywca nieruchomości (...)

 • Urlop przy umowie o zastępstwo14 Marca 2007

  2007) pracownik nabywa prawo do urlopu w wymiarze 3/12 z 26 dni. To jest 6,5, a po zaokrągleniu – 7 dni urlopu. A więc pracodawca może udzielić pracownikowi 7 dni urlopu (...)

 • Wniosek o uzupełnienie postanowienia sądu20 Grudnia 2006

  sentencja była pełna i odnosiła się do Pana roszczeń. Wniosek o przywrócenie terminu należy wnieść w ciągu 7 dni od ustania przyczyny zaniechania czynności. czyli w tym wypadku w ciągu (...)

 • Termin do wniesienia apelacji10 Listopada 2005

  postępowania w sprawach o wykroczenia i wynosi dni siedem. Sąd bowiem nie jest uprawniony do zmiany tych terminów. Co do drugiego z pytań należy stwierdzić, że Sąd nie jest podmiotem uprawnionym (...)

 • Środek odwoławczy składany za granicą19 Marca 2009

  . Miałam nadzieję, że jest to informacja o zamknięciu postępowania, a niestety, było to postanowienie z 27 lutego o zarządzeniu kary zastępczej 15 dni pozbawienia wolności - z pouczeniem, że w ciągu (...)

 • Sprzeczność z prawem zarządzenia wójta20 Września 2010

  organ nadzoru, ale jeśli minął ustawowy termin 30 dni na stwierdzenie nieważności, to możliwe będzie zaskarżenie aktu do sądu administracyjnego. Z tego uprawnienia wojewoda nie skorzystał, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane