Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Indywidualne zbieranie głosów24 Października 2005

  We wspólnocie mieszkaniowej będzie podejmowana uchwała w trybie indywidualnego zbierania głosów. Zostało wywieszone zawiadomienie na klika dni przed terminem zbierania głosów. Wielu właścicieli

 • Indywidualne zbieranie głosów przez internet29 Listopada 2005

  odesłania podpisanej uchwały. W każdym razie należy pamiętać, iż treść podjętej w tym trybie uchwały musi być przesłana do wszystkich właścicieli mieszkań. zbieranie głosów, głosy, (...)

 • Protokoły z zebrania wspólnoty mieszkaniowej5 Marca 2009

  przewodniczącego zgromadzenia i notariusza (art. 104 §2 ustawy Prawo o notariacie). wspólnota, mieszkaniowa, lokal, zebranie, uchwała, głosowanie, indywidualne zbieranie głosów, (...)

 • Quorum na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej30 Marca 2007

  mniej udziałów, to to do podjęcia stosownych  uchwał konieczne będzie uzupełnienie głosów poprzez indywidualne zbieranie głosów. quorum, głosowanie, wspólnota, mieszkaniowa, (...)

 • Forma uchwały odwołującej zarząd6 Sierpnia 2004

  przeprowadził więc "indywidualne zbieranie głosów", ale ponieważ stwierdził, że w tym trybie również wymagany jest notariusz -ustalił konkretny czas i miejsce zbierania głosów (...)

 • Wybór zarządu wspólnoty mieszkaniowej27 Czerwca 2005

  został wybrany właśnie w tym trybie (w drodze indywidualnego zbierania głosów). wspólnota mieszkaniowa, zarząd wspólnoty, wybór zarządu, indywidualne zbieranie głosów, podjęcie (...)

 • Pisemne powiadomienie o podjętej uchwale12 Stycznia 2006

  zażądać od zarządu jej dostarczenia. Termin dotyczący zaskarżenia uchwały zaczyna swój bieg od momentu powiadomienia właściciela na piśmie o podjęciu uchwały. indywidualne, zbieranie (...)

 • Brak oddania głosu w sprawie uchwały w obiegu31 Maja 2007

  wstrzymujący się? Indywidualne zbieranie głosów we wspólnocie mieszkaniowej polega na dostarczeniu przez zarządcę lub upoważnionego pracownika każdemu z właścicieli do wglądu treści (...)

 • Uchwała wspólnoty protokołowana przez notariusza4 Marca 2009

  , w przypadku braku rozstrzygnięcia na zebraniu może być dokończone poprzez indywidualne zbieranie głosów? W jakiej formie notariusz może być powiadomiony o wyniku końcowym po takiej (...)

 • Ważność uchwały podejmowanej w trybie obiegowym16 Września 2003

  % (Liczone udziałami) głosów "za", Zarząd zaprzestał zbierania dalszych głosów, uznając, że uchwała została podjęta. Czy takie głosowanie jest ważne? Czy uchwała podjęta bez udziału (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenty dla byłego współmałżonka

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane