Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Becikowe dla dziecka18 Września 2006

  fakt, iż ojciec dziecka jest obcokrajowcem nie stoi na przeszkodzie, by żądać od niego alimentów. becikowe, świadczenia, rodzinne, jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia dziecka, dziecko, dodatek (...)

 • Zapomoga zdrowotna dla emerytowanego nauczyciela27 Czerwca 2005

  finansowe z przeznaczeniem na pomoc zdrowotną dla nauczycieli korzystających z opieki zdrowotnej. Uprawnienia, zachowują nauczyciele po przejściu na emeryturę lub rentę bez względu na datę przejścia (...)

 • Fundusz socjalny9 Lutego 2010

  , należy określić w regulaminie, tak aby uniknąć wątpliwości związanych z funkcjonowaniem ZFŚS w danej placówce. Wobec powyższego świadczenia dla dyrektora winny odbyć się w procedurze (...)

 • Postępowanie egzekucyjne w administracji10 Lipca 2007

  Rozwoju Obszarów Wiejskich, łącznie z sumami, które mają być pobrane w związku z tymi działaniami,  b) opłat i innych należności przewidzianych w ramach wspólnej organizacji rynku Unii Europejskiej (...)

 • Protest w postępowaniu o zamówienia publiczne8 Maja 2009

  robót budowlanych;sektorowych jest równa lub przekracza wyrażoną w złotych równowartość kwoty: a) 412 000 euro - dla dostaw lub usług, b) 5 150 000 euro - dla robót (...)

 • Odór z wysypiska8 Maja 2007

  intensywności, nie można w domu otwierać na wieczór okna, żeby wywietrzyć. Do kogo można napisać skargę o uciążliwy odór? Do kogo można się zwrócić z prośbą o sprawdzenie czy odór (...)

 • Zakup działki rolnej6 Marca 2006

  przedstawić? Czy mogę na tej działce wybudować siedlisko w zabudowie bliźniaczej dla dwóch rodzin (mój mąż syn i ja oraz córka z mężem)? Do kogo należy się zwrócić o wydzielenie miejsca (...)

 • Zasiłek chorobowy po zwolnieniu24 Marca 2005

  Na kogo wziąć L-4 w sytuacji, w której pracownik jest zwolniony a jeszcze nie zdążył się zarejestrować w RUP. Czy istnieje jakiś okres ochrony dla pracownika? W ciągu 7 dni od dnia zwolnienia

 • Naruszenie bezpieczeństwa danych osobowych19 Kwietnia 2005

  . A administrator danych jest obowiązany zapewnić kontrolę nad tym, jakie dane osobowe, kiedy i przez kogo zostały do zbioru wprowadzone oraz komu są przekazywane. dane osobowe, ochrona danych osobowych

 • Warunki ustanowienia opieki8 Stycznia 2003

  . Opiekun powinien objąć swe obowiązki niezwłocznie. opiekun, ustanowienie opieki, sąd opiekuńczy, opiekun dla niepełnosprawnego, uprawnienia opiekuna

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

 • Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

  Mam 19 lat, 2 miesiące temu urodziłam córeczkę. Moja historia jest dość skomplikowana, ale nie chce żebyście mnie oceniali, bo wiem, że nie wypadnę (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane