Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Becikowe dla dziecka18 Września 2006

  fakt, iż ojciec dziecka jest obcokrajowcem nie stoi na przeszkodzie, by żądać od niego alimentów. becikowe, świadczenia, rodzinne, jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia dziecka, dziecko, dodatek (...)

 • Zapomoga zdrowotna dla emerytowanego nauczyciela27 Czerwca 2005

  finansowe z przeznaczeniem na pomoc zdrowotną dla nauczycieli korzystających z opieki zdrowotnej. Uprawnienia, zachowują nauczyciele po przejściu na emeryturę lub rentę bez względu na datę przejścia (...)

 • Fundusz socjalny9 Lutego 2010

  , należy określić w regulaminie, tak aby uniknąć wątpliwości związanych z funkcjonowaniem ZFŚS w danej placówce. Wobec powyższego świadczenia dla dyrektora winny odbyć się w procedurze (...)

 • Postępowanie egzekucyjne w administracji10 Lipca 2007

  Rozwoju Obszarów Wiejskich, łącznie z sumami, które mają być pobrane w związku z tymi działaniami,  b) opłat i innych należności przewidzianych w ramach wspólnej organizacji rynku Unii Europejskiej (...)

 • Odór z wysypiska8 Maja 2007

  intensywności, nie można w domu otwierać na wieczór okna, żeby wywietrzyć. Do kogo można napisać skargę o uciążliwy odór? Do kogo można się zwrócić z prośbą o sprawdzenie czy odór (...)

 • Rejestracja bazy danych w GIODO6 Maja 2015

  zasobów informatycznych, w tym zbiorów danych osobowych dla poszczególnych użytkowników systemu informatycznego. 7. Zastosowano mechanizm wymuszający okresową zmianę haseł (...)

 • Zakup działki rolnej6 Marca 2006

  przedstawić? Czy mogę na tej działce wybudować siedlisko w zabudowie bliźniaczej dla dwóch rodzin (mój mąż syn i ja oraz córka z mężem)? Do kogo należy się zwrócić o wydzielenie miejsca (...)

 • Zasiłek chorobowy po zwolnieniu24 Marca 2005

  Na kogo wziąć L-4 w sytuacji, w której pracownik jest zwolniony a jeszcze nie zdążył się zarejestrować w RUP. Czy istnieje jakiś okres ochrony dla pracownika? W ciągu 7 dni od dnia zwolnienia

 • Zmiana zakładu karnego dla skazanego17 Stycznia 2005

  Syn odbywa karę pozbawienia wolności 6 lat w Rawiczu. Mieszkamy we Włocławku, gdzie znajduje się również zakład karny i chciałabym przenieść syna do Włocławka. Co muszę zrobić i jakie do kogo

 • Przewlekłość sprawy sądowej7 Września 2010

  sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki miało miejsce w sytuacji gdy postępowanie w tej sprawie trwa dłużej, niż to konieczne dla wyjaśnienia tych okoliczności faktycznych i prawnych, które są (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)

 • Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

  Mam 19 lat, 2 miesiące temu urodziłam córeczkę. Moja historia jest dość skomplikowana, ale nie chce żebyście mnie oceniali, bo wiem, że nie wypadnę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane