Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Telefon niezgodny z informacją na stronie www28 Września 2007

  Zakupiłam telefon komórkowy za cenę 1 zł. - symboliczna złotówka w związku z podpisaniem umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z firma telefonii komórkowej. Nabyłam telefon (...)

 • Odliczenia od podatku przy zatrudnieniu9 Sierpnia 2010

  Zbliża się czas rozliczeń podatkowych, chciałabym zapytać czy będąc zatrudniona w ubiegłym roku na umowy o dzieło i umowę zlecenia mogę odliczyć zakupiony telefon komórkowy - i czy (...)

 • Dokument księgowy a wpis do księgi przychodów2 Września 2005

  inne dokumenty uznawane za dokument księgowy? Czy brak jakiegokolwiek szczegółu, który powinien zawierać dowód księgowy, upoważnia go do odrzucenia? Jeżeli należy go poprawić, to czy (...)

 • Kurator spółki jako pracodawca23 Listopada 2004

  prawnej? Czy istnieje taka możliwość, jeśli tak czy jest ona w jakiś sposób ograniczona, np. kwotowo? Jeżeli istnieje taka możliwość, czy kurator może wypłacić sobie przyznane (...)

 • Umowy powiązane18 Lutego 2005

  od swojego klienta nie opłacił faktury za dwa telefony, za usługi z umowy na czas oznaczony płacił bez zarzutu. Po 2 miesiącach zapłacił za jeden telefon, a za drugi częściowo. (...)

 • Milczące przyjęcie oferty16 Marca 2005

  karą za tzw.''brakującą sprzedaż''. Zamówienia opisane w pytaniu składane producentom należy uznać za ofertę, są bowiem oświadczeniem woli zawarcia umowy i zawierają jej istotne postanowienia. (...)

 • Rachunek telefoniczny a rejestr dłużników2 Lipca 2008

  zł.Jeżeli nie zostały spełnione te warunki, znalazł się Pan na liście nielegalnie i operator sieci komórkowej odpowiada za to karnie (art. 37 powołanej wyżej ustawy). W takiej sytuacji (...)

 • Elementy dowodu wewnętrznego26 Stycznia 2006

  oraz przeznaczonych na złom samochodów i ich części składowych; wydatków związanych z opłatami za czynsz, energię elektryczną, telefon, wodę, gaz i centralne ogrzewanie, w części przypadającej (...)

 • Nienależyte wykonanie umowy - powstanie szkody11 Stycznia 2005

  . Oznacza to, że szkoła języków obcych nie odpowiada za to, że nauczy dziecko języka obcego, a jedynie za zachowanie staranności w nauczaniu. Szkoła odpowiada za to, że (...)

 • Błędna stawka VAT a odrzucenie oferty12 Kwietnia 2007

  odpowiada sumie cen za części zamówienia, przyjmuje się, że prawidłowo podano ceny za części zamówienia, jeżeli cenę za część zamówienia podano rozbieżnie słownie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane