Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Rejestracja bazy danych w GIODO6 Maja 2015

  elementach zbioru danych osobowych. 2. Zastosowano środki umożliwiające określenie praw dostępu do wskazanego zakresu danych w ramach przetwarzanego zbioru danych osobowych. 3. (...)

 • Podpisanie CV oraz klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych6 Lipca 2011

  Czy CV należy podpisywać oraz czy trzeba podpisywać klauzulę na temat przetwarzania danych osobowych? Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych danymi osobowymi (...)

 • Naruszenie danych osobowych i dóbr osobistych12 Maja 2006

  przetwarzane w celach osobistych. Reasumując, naszym zdaniem, nie stosuje się regulacji o ochronie danych osobowych w powyższym przypadku, z uwagi na to, że przetwarzanie następuje w (...)

 • Zgoda kandydata do pracy na przetwarzanie danych7 Kwietnia 2009

  przetwarzanie danych osobowych.Natomiast do przetwarzania danych osobowych pracownika znajdzie zastosowanie art. 23 ust. 1 pkt 3 ustawy o ochronie danych osobowych, a więc (...)

 • Upoważnienie do przetwarzania danych29 Marca 2006

  przypadek przetwarzania danych osobowych w zbiorze innym niż w systemie informatycznym). Powoływany przepis ustawy odnosi się również do sytuacji zbierania danych osobowych w celu (...)

 • Ochrona danych osobowych15 Września 2010

  uzyskałem.Czy wysyłanie danych osobowych e-mailem a także zachęcanie konsumentów (którzy mogą być nieświadomi) do przesyłania dokumentów e-mailem stanowi naruszenie przepisów o ochronie (...)

 • Wokanda a ochrona danych osobowych29 Października 2006

  ;nie oznacza to, że dane te nie podlegają ochronie przewidzianej ustawą o ochronie danych osobowych. Administrator tych danych zobowiązany jest bowiem dopełnić wszystkich (...)

 • Teczka osobowa studenta21 Czerwca 2006

  rozumieć art.32 ustawy o ochronie danych osobowych w odniesieniu do uczelni? Uczelnia zakłada teczkę akt osobowych studenta, w której przechowuje się: 1) dokumenty wymagane (...)

 • Ujawnienie danych osobowych dłużników21 Czerwca 2004

  ochronie danych osobowych, w przypadku naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych GIODO w drodze decyzji administracyjnej, nakazuje przywrócenie stanu zgodnego (...)

 • Umieszczenie danych osobowych na stronie internetowej a ochrona danych9 Maja 2011

  osobowych. Nie ma znaczenia wówczas czy ten zestaw danych osobowych jest jednolity czy też podzielony w sposób funkcjonalny (często tak bywa np. ze zbiorami danych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Jak długo w BIK

  Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej (...)

 • Ustawa o ochronie danych osobowych

  Czy jeżeli Spółdzielnia poprzez Panią zatrudnioną w charakterze sprzątaczki przekazuje informację łatwo dostępną - czytaj nie w kopercie , całkowicie (...)

 • Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

  Witam, pozwów przez jakąś organizacje ciąg dalszy, na początek maja mam nieobowiązkowe przesłuchanie w swojej sprawie, aż niby trzy punkty, niedozwolone, Proszę (...)

 • Nadchodzi KRUK - ratunku!!!

  W 2002 r. pilnie potrzebowałem gotówki. Idąc za radą znajomego (nie słuchajcie znajomych) kupiłem telefon w promocji aby sprzedać go w komisie. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane