Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Brak zgody pracownika na podwyżkę8 Czerwca 2010

  . otrzymałam aneks do umowy (\"Aneks. Porozumienie zmieniające do umowy o pracę z dn. 06/10/2008\") stwierdzający podwyżkę wynagrodzenia miesięcznego. (...)

 • Rozwiazanie umowy o pracę a wypłata premii6 Lipca 2006

  Byłam zatrudniona w firmie od sierpnia 2004 r. na umowę o pracę na czas nieokreślony. Aneksem do w/w umowy została wprowadzona zmiana: w przypadku rozwiązania w/w umowy (...)

 • W jaki sposób mogę się ochronić przed zwolnieniem z pracy?10 Sierpnia 2015

  podstawie umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony, nie jest możliwe rozwiązanie przez pracodawcę Pani umowy o pracę w okresie urlopu macierzyńskiego na podstawie (...)

 • Wypowiedzenie zmieniające umowy na czas określony7 Września 2006

  , podpisanie aneksu do umowy, wypowiedzenie zmieniające, bowiem umowa terminowa zawiera klauzulę o wypowiedzeniu - jednakże nie w stosunku do pracownika, któremu brakuje mniej (...)

 • Zmiana wynagrodzenia na chorobowym11 Grudnia 2007

  porozumienie zmieniające podpisać, kiedy dostarczy L-4? Jeśli zmiana treści umowy o pracę – w zakresie wysokości wynagrodzenia lub innym – ma nastąpić na (...)

 • Zmiana płacy i stawki godzinowej8 Lipca 2004

  W związku ze zmianą płacy zasadniczej i stawki godzinowej muszę pisać nowe umowy o pracę dla pracowników? Czy wystarczy informacja dla każdego o zmianie płacy? Pozostałe warunki (...)

 • Podwyższenie wynagrodzenia aneksem do umowy21 Stycznia 2008

  . Wystarczającym sposobem takiego potwierdzenia jest natomiast zawarcie w formie pisemnej aneksów do umów o pracę, zmieniających dotychczasowe umowy o pracę w zakresie (...)

 • Zakres obowiązków pracownika4 Maja 2004

  ona aneks do umowy o pracę, zmieniający na ten czas warunki umowy o pracę i zatrudniono ją na stanowisko p.o. Kierownika Telefonicznego Centrum Informacji. (...)

 • Zmiana terminu obowiązywania umowy o pracę2 Czerwca 2003

  . 25[1] kodeksu pracy. Artykuł ten mówi, że zawarcie kolejnej umowy o pracę na czas określony jest równoznaczne w skutkach prawnych z zawarciem umowy o pracę na czas (...)

 • Zmiana warunków umowy o pracę24 Stycznia 2008

  poprzednią wpierw rozwiązać? Należy zauważyć, iż stosownie do art. 29 § 1 pkt 4 Kodeksu pracy, umowa o pracę określa strony umowy, rodzaj umowy, datę jej zawarcia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • aneks do umowy o pracę zmiana wynagrodzenia

  Witam Jak wyglada wzór aneksu do umowy o pracę jesli chodzi o zmianę wysokości wynagrodzenia gdzie nzjade taki wzór.Z góry dziekuję

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • ciąża a wygaśnięcie umowy

  jestem nauczycielką, 31 sierpnia tego roku w związku z nieuzupełnieniem kwalifikacji wygasła mi umowa, zawarta w 1997 roku na czas nieokreślony, w (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane