Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zamówienia publiczne - protest9 Listopada 2007

  internetowej - jeżeli wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 albo 14 dni od zamieszczenia specyfikacji istotnych warunków (...)

 • Unieważnienie przetargu a roszczenia wykonawcy1 Marca 2007

  związku z tym kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia określoną w dniu zatwierdzenia budżetu i tym samym wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (...)

 • Odrzucenie oferty w zamówieniach publicznych5 Listopada 2007

  terminie od daty otrzymania pisemnej informacji od zamawiającego. Jaką formę otrzymania informacji od zamawiającego przyjmuje się za wiążące informacja przesłana faksem czy listem (...)

 • Zabezpieczenie wykonania umowy przez wykonawcę2 Marca 2005

  ; skoro nie doszło do wykonania umowy – ma ono służyć swoistej rekompensacie niewykonania umowy. zamówienia publiczne, zabezpieczenie wykonania umowy, kara umowna, wykonanie umowy przez (...)

 • Protest w przetargu nieograniczonym28 Grudnia 2005

  zamówienia są dostawy lub usługi powszechnie dostępne o ustalonych standardach jakościowych, a wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 60 000 euro. (...)

 • Graniczne kwoty w przetargach publicznych18 Września 2007

  europejskich, zamówienia publiczne, brutto, netto, wartość zamówienia

 • Wartość zamówienia - netto czy brutto?20 Maja 2005

  dotyczy kwoty netto szacowanego wynagrodzenia – kwoty bez podatku od towarów i usług. wartość progowa, 6000. 6.000, euro, art. 4, zamówienia publiczne

 • Wysokość kary umownej11 Maja 2010

  przedmiotu zamówienia wynosi 200 tys. złotych - do jakiej kwoty możemy żądać od wykonawcy za dzień opóźnienia? Zasady dotyczące kary umownej zawarte są w przepisach kodeksu (...)

 • Złamanie tajemnicy firmy11 Maja 2005

  odszkodowanie nie powinno przekroczyć kwoty trzymiesięcznego wynagrodzenia przysługującego w dniu wyrządzenia szkody, jednak treść art. 122 kp wprowadza wyłom od tej zasady przewidując, iż (...)

 • Umorzenie kosztów leczenia11 Października 2007

  należności wydaje się uzasadnione. Przepisy nie rozróżniają tu należności obywatela polskiego od należności innych osób. Umorzenie kosztów leczenia, dyscyplina finansów publicznych, finanse (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane