Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Błędy w świadectwie pracy18 Czerwca 2003

  wystąpić z wnioskiem do pracodawcy o sprostowanie świadectwa. W razie nieuwzględnienia wniosku pracownikowi przysługuje, w ciągu 7 dni od zawiadomienia o odmowie sprostowania świadectwa (...)

 • Sprostowanie świadectwa pracy4 Listopada 2008

  otrzymania świadectwa pracy wystąpić z wnioskiem do pracodawcy o sprostowanie świadectwa, jeżeli świadectwo pracy jest wadliwe. Wniosek do pracodawcy powinien (...)

 • Opinia z poprzedniego miejsca pracy1 Lipca 2005

  kwestionariusza osobowego wraz z niezbędną liczbą fotografii, świadectwa z poprzedniego miejsca pracy, dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania oferowanej (...)

 • Pozew o sprostowanie świadectwa pracy21 Stycznia 2008

  sprostowania świadectwa pracy, prawo wystąpienia z żądaniem jego sprostowania do sądu pracy. Pozew do sądu pracy można wnieść dopiero po zwróceniu się o (...)

 • Data wystawienia świadectwa pracy13 Maja 2005

  stanowi natomiast jaka datę należy umieścić na świadectwie pracy. Chodzi oczywiście o datę wystawienia świadectwa pracy. W świadectwie pracy należy podać informacje (...)

 • Obowiązek wydania świadectwa pracy20 Sierpnia 2004

  . Wydanie świadectwa pracy nie może być uzależnione od uprzedniego rozliczenia się pracownika z pracodawcą. Wynika z tego, iż jeżeli faktycznie pracodawca nie wydał Pani uprzednio świadectwa (...)

 • Zwolnienie dyscyplinarne a świadectwo pracy2 Czerwca 2003

  pracy wystąpić z wnioskiem do pracodawcy o sprostowanie świadectwa. W razie nieuwzględnienia wniosku pracownikowi przysługuje, w ciągu 7 dni od zawiadomienia o odmowie sprostowania (...)

 • Ekwiwalent pieniężny w świadectwie pracy24 Lipca 2007

  pracy. Ekwiwalent jest surogatem urlopu wypoczynkowego, do którego to urlopu pracownik ma prawo w roku, w którym nastąpiło rozwiązanie lub wygaśniecie stosunku pracy. Wzór świadectwa (...)

 • Wyjaśnienie nieścisłości w świadectwie pracy23 Czerwca 2003

  świadectwa pracy jest jednym z obowiązków pracodawcy. W razie nie wydania świadectwa pracy przez pracodawcę, pracownik ma roszczenie w stosunku do niego o wydanie (...)

 • Termin na sprostowanie świadectwa pracy6 Lipca 2010

  przekroczenie 7 - dniowego terminu, w jakim powinien był się zwrócić o sprostowanie świadectwa do pracodawcy. Wystąpienie do sądu pracy o sprostowanie świadectwa (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Możliwość wydania paszportu bez zgody ojca?Proszę o pomoc!

  Chciałbym wyrobić paszport mojemu dziecku, ma rok i 7 miesięcy, jestem w trakcie rozwodu, wniosłam o orzeczenie o winie, łącznie z zasądzeniem alimentów (...)

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane