Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Ujawnienie zmiany siedziby spółki z o.o. w KRS4 Lipca 2007

  KRS-Z3 wraz z załącznikiem w postaci KRS-ZA - Zmiana – oddziały, terenowe jednostki organizacyjne. Wniosek winien być należycie opłacony - opłata sądowa wyniesie 400 zł (...)

 • Koszty założenia spółki z o.o.7 Kwietnia 2006

  poniesione przed jej rejestracją sądową, m.in. opłata za potwierdzenie podpisów, koszty aktu notarialnego i podatku od czynności cywilnoprawnych, znaki sądowe, opłata za publikację w (...)

 • Brak dostępu do konta a płatności ZUS18 Grudnia 2008

  zapłaty ZUS za listopad. Co robić w takiej sytuacji? Co grozi za przekroczenie terminu? Czy pracownicy są ubezpieczeni (deklaracja DRA złożona w terminie)? Czy można opłacić ZUS gotówką (...)

 • Dokumenty wymagane przy likwidacji sp. z o.o.15 Października 2009

  ogłoszenie likwidacji) pobiera się wpis stały w wysokości 400 zł. Od wniosku o wykreślenie podmiotu z rejestru przedsiębiorców KRS należy uiścić wpis stały w wysokości 300 zł. (...)

 • Opłaty za przerejestrowanie spółki11 Marca 2004

  Ile wynosi wpis stały za przerejestrowanie sp. z o.o. z RHB do KRS, a ile wynosi zarejestrowanie zmiany aktu założycielskiego sp. z o.o. wpisanej do KRS? Jakie są dodatkowe (...)

 • Opłata za odpis z Krajowego Rejestru Sądowego11 Września 2006

  wydawanie odpisów, wyciągów, zaświadczeń, pisemnych informacji z Krajowego Rejestru Sądowego przez Centralną Informację Krajowego Rejestru Sądowego pobiera się następujące opłaty: za (...)

 • Rezygnacja z funkcji członka zarządu12 Stycznia 2009

  . Jednakże w większości przypadków taka rezygnacja może wiązać się z odpowiedzialnością odszkodowawczą. Odpowiedzialność taka może się bowiem pojawić, jeśli członek zarządu pełni (...)

 • Wykreślenie członka rady nadzorczej - formularze26 Lipca 2007

  stały od wniosku oraz 250 zł - opłata za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym związane z wpisem do rejestru, którą wnosi się razem z opłatą za wpis. Zgodnie (...)

 • Uchwała - zmiana umowy spółki28 Sierpnia 2007

  przyjęty dodatkową uchwałą wspólników zawartą w tym samym akcie notarialnym, bądź dołączony w zwykłej formie pisemnej. Opłaty rejestracyjne wynoszą:- 400 zł - opłata sądowa od wniosku,- (...)

 • Podatek dochodowy od likwidacji spółki2 Lutego 2007

  umowy kupna-sprzedaży udziałów, a nie będą nimi wydatki poniesione z tytułu funkcjonowania spółki jako podmiotu gospodarczego, tj. opłata sądowa związana z wpisem do KRS, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zwrot opłaty z KRS za zlozenie sprawozdania do akt

  W 2013 roku wypisałam z rejestrow przedsiebiorcow stowarzyszenie, które nie prowadzi działalności gosp. W 07/2013 skladajac SF za 2012 Pani w KRS powiedziała (...)

 • Zmiana zarządu spółki.

  Witam, Mam spółkę z o.o. i chciałbym zmienić w niej prezesa zarządu. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem dokładnie jakie formularze powinienem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane