Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Likwidacja książeczki mieszkaniowej4 Czerwca 2003

  prowadzącego obsługę rachunków wkładów oszczędnościowych na książeczkach mieszkaniowych o wypłatę premii gwarancyjnej. Do wniosku o wypłatę premii należy dołączyć dokumenty (...)

 • Premia gwarancyjna z książeczki mieszkaniowej29 Lipca 2010

  własności całej nieruchomości. Kwestie związane z likwidacja książeczek mieszkaniowych i wypłaty premii gwarancyjnej zostały uregulowane w ustawie z dnia 30 listopada 1995 r. o pomocy (...)

 • Likwidacja książeczki mieszkaniowej24 Listopada 2003

  dokumenty potwierdzające powstanie prawa do uzyskania premii gwarancyjnej. Premia przysługuje właścicielowi książeczki, a nie spółdzielni. książeczka mieszkaniowa, likwidacja, premia (...)

 • Wypłata premii gwarancyjnej24 Października 2007

  nami rozdzielność majątkowa. Książeczka była tylko na mnie. Czy bank miał prawo odmówić wypłaty premii gwarancyjnej. Czy można się odwołać od tej decyzji i jak motywować odwołanie (...)

 • Premia gwarancyjna8 Listopada 2001

  ona właścicielowi książeczki mieszkaniowej, który złoży do banku odpowiedni wniosek o przyznanie takiej premii gwarancyjnej. Właściciel książeczki mieszkaniowej powinien wykazać, iż poczynił (...)

 • Rozszerzenie wspólności i premia gwarancyjna30 Listopada 2004

  mieszkania. Wówczas bez żadnych wątpliwości żona będzie mogła skorzystać z premii gwarancyjnej. premia, książeczka, gwarancja, wykup, wypłata, kredyt, wspólność majątkowa małżeńska

 • Książeczki mieszkaniowe31 Marca 2006

  książeczki mieszkaniowej wniosku o jej likwidację i wypłatę premii gwarancyjnej w terminie 90 dni od dnia dokonania czynności wymienionej w punktach 1 - 6. mieszkanie, mieszkanie z rynku wtórnego, (...)

 • Kumulacja zwolnień w podaku od darowizn12 Września 2005

  , jeżeli przeznaczy te środki na cele mieszkaniowe. Odnośnie pytana dotyczącego premii gwarancyjnej – uwagi na temat cesji również pozostają aktualne. Jeżeli taka cesja zostanie uznana (...)

 • Umorzenie kredytu mieszkaniowego12 Kwietnia 2006

  starych zł), naliczonych odsetek (około 3,8 mln starych zł) i premii gwarancyjnej (około 11 mln starych zł) w kontekście oszczędności wpłaconych na książeczkę mieszkaniową przez moich (...)

 • Darowizna a obowiązek podatkowy20 Lutego 2008

  W lutym b.r. otrzymałam pieniądze pochodzące ze zlikwidowanych książeczek mieszkaniowych (z uwzględnieniem premii gwarancyjnej). Właścicielem książeczek była moja siostra, która następnie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane