Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Pełnomocnictwo do prowadzenia przedsiębiorstwa18 Sierpnia 2003

  , oraz jak wygląda kwestia wynagrodzenia za prowadzenie przedsiębiorstwa? Pełnomocnictwo, o którym mowa w zapytaniu, to z pewnością pełnomocnictwo cywilne, uregulowane w kodeksie (...)

 • Pełnomocnictwo ogólne a śmierć mocodawcy16 Marca 2009

  , pełnomocnictwo ogólne, czynności zwykłego zarządu, śmierć mocodawcy, wygaśnięcie pełnomocnictwa

 • Pełnomocnictwo w działalności gospodarczej21 Lipca 2003

  działać w pełnym zakresie musi być udzielone mu pełnomocnictwo ogólne, które obejmuje umocowanie do czynności zwykłego zarządu. Pełnomocnictwo ogólne powinno być udzielone (...)

 • Zastrzeżenie w pełnomocnictwie27 Listopada 2008

  będzie złożenie osobnego (specjalnego) pełnomocnictwa zgodnie z wzorami i wymogami tych dwóch instytucji. pełnomocnictwo, udzielenie, zastrzeżenie, wykonywanie, ZUS, poczta, Urząd Skarbowy, (...)

 • Zapłata należności do rąk pełnomocnika20 Lutego 2009

  przez komornika, pełnomocnictwo ogólne, pełnomocnictwo do poszczególnych czynności, pełnomocnictwo rodzajowe

 • Umowa użyczenia, a pełnomocnictwo8 Czerwca 2007

  umocowaniem, jak i jej przedmiot (nie wystarczy tu pełnomocnictwo ogólne). Do sprzedaży rzeczy ruchomej wystarczające jest pełnomocnictwo w formie pisemnej. Umowę użyczenia można (...)

 • Pełnomocnictwo do sprzedaży nieruchomości22 Sierpnia 2002

  , pełnomocnictwo do dokonania tej czynności powinno być udzielone w tej samej formie. pełnomocnictwo, nieruchomość, sprzedaż, forma, pełnomocnik

 • Pełnomocnictwo do przeglądania akt szkodowych4 Maja 2006

  Chciałbym dokonać wglądu do akt szkody (w firmie ubezpieczeniowej) w imieniu moje szefa. Jak powinno wyglądać pełnomocnictwo i czy musi być w formie akt notarialnego czy nie? Proszę o podanie

 • Przekroczenie zakresu pełnomocnictwa11 Lutego 2005

  pełnomocnictwo było nieważne, a która podpisała umowę. pełnomocnictwo, forma czynności prawnej, pełnomocnictwo ogólne, fałszywy pełnomocnik

 • Upoważnienie do reprezentowania firmy22 Października 2010

  podpis przynajmniej mocodawcy. Pełnomocnictwo ogólne pod rygorem nieważności powinno zostać udzielone na piśmie. Jeżeli do ważności czynności prawnej potrzebna jest szczególna forma

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)

 • Podział majątku

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg (...)

 • PEŁNOMOCNICTWO

  Czy wymagane jest pełnomocnictwo notarialne w przpadku korzystania ze świadczeń z wypłacanych z pomocy społecznej? Bądź podpisywania wywiadów środowiskowych (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane