Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Pełnomocnictwo do prowadzenia przedsiębiorstwa18 Sierpnia 2003

  , oraz jak wygląda kwestia wynagrodzenia za prowadzenie przedsiębiorstwa? Pełnomocnictwo, o którym mowa w zapytaniu, to z pewnością pełnomocnictwo cywilne, uregulowane w kodeksie (...)

 • Pełnomocnictwo ogólne a śmierć mocodawcy16 Marca 2009

  , pełnomocnictwo ogólne, czynności zwykłego zarządu, śmierć mocodawcy, wygaśnięcie pełnomocnictwa

 • Pełnomocnictwo w działalności gospodarczej21 Lipca 2003

  działać w pełnym zakresie musi być udzielone mu pełnomocnictwo ogólne, które obejmuje umocowanie do czynności zwykłego zarządu. Pełnomocnictwo ogólne powinno być udzielone (...)

 • Zastrzeżenie w pełnomocnictwie27 Listopada 2008

  będzie złożenie osobnego (specjalnego) pełnomocnictwa zgodnie z wzorami i wymogami tych dwóch instytucji. pełnomocnictwo, udzielenie, zastrzeżenie, wykonywanie, ZUS, poczta, Urząd Skarbowy, (...)

 • Zapłata należności do rąk pełnomocnika20 Lutego 2009

  przez komornika, pełnomocnictwo ogólne, pełnomocnictwo do poszczególnych czynności, pełnomocnictwo rodzajowe

 • Umowa użyczenia, a pełnomocnictwo8 Czerwca 2007

  umocowaniem, jak i jej przedmiot (nie wystarczy tu pełnomocnictwo ogólne). Do sprzedaży rzeczy ruchomej wystarczające jest pełnomocnictwo w formie pisemnej. Umowę użyczenia można (...)

 • Pełnomocnictwo do sprzedaży nieruchomości22 Sierpnia 2002

  , pełnomocnictwo do dokonania tej czynności powinno być udzielone w tej samej formie. pełnomocnictwo, nieruchomość, sprzedaż, forma, pełnomocnik

 • Pełnomocnictwo do przeglądania akt szkodowych4 Maja 2006

  Chciałbym dokonać wglądu do akt szkody (w firmie ubezpieczeniowej) w imieniu moje szefa. Jak powinno wyglądać pełnomocnictwo i czy musi być w formie akt notarialnego czy nie? Proszę o podanie

 • Przekroczenie zakresu pełnomocnictwa11 Lutego 2005

  pełnomocnictwo było nieważne, a która podpisała umowę. pełnomocnictwo, forma czynności prawnej, pełnomocnictwo ogólne, fałszywy pełnomocnik

 • Umowa sprzedaży nieruchomości z pełnomocnikiem15 Kwietnia 2004

  zostało udzielone pełnomocnictwo jest nieistotne dla jego ważności jeśli nie zostało odwołane. Wynika z tego, iż należy w opisanym przypadku domniemywać, iż skoro opisana osoba posługuje się (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)

 • Podział majątku

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg (...)

 • PEŁNOMOCNICTWO

  Czy wymagane jest pełnomocnictwo notarialne w przpadku korzystania ze świadczeń z wypłacanych z pomocy społecznej? Bądź podpisywania wywiadów środowiskowych (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane