Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • PKD dla świadczenia pomocy prawnej8 Lutego 2006

  , -  doradztwo i reprezentowanie w sprawach karnych, -  doradztwo prawne w przypadkach sporów pracowniczych, -  doradztwo prawne i ogólne konsultacje, przygotowywanie (...)

 • Świadczenie usług doradztwa prawnego7 Czerwca 2007

  doradztwo prawne? Należy wyraźnie podkreślić, że usługi świadczone przez różne firmy doradztwa prawnego nie są (a przynajmniej nie powinny być) świadczeniem usług w ramach pomocy (...)

 • Uprawnienia do świadczenia pomocy prawnej29 Lipca 2005

  Doradztwo prawne - kto może się nim zajmować, jaką formę organizacyjną powinno się przyjąć prowadząc taką działalność, dokładnie jakich usług to doradztwo może dotyczyć? Ogólnie (...)

 • Biuro doradztwa prawnego6 Sierpnia 2010

  , doradztwo i reprezentowanie w sprawach karnych, doradztwo i reprezentowanie w przypadkach sporów pracowniczych, - doradztwo prawne i ogólne konsultacje, przygotowywanie (...)

 • Prawnicy, doradcy prawni, kancelarie prawne, prawa8 Grudnia 2008

  prowadzi takie "doradztwa prawne" i "kancelarie prawa". Czy ww twory działają legalnie? Czy prawnik bez aplikacji (albo w ogóle nie prawnik) ma prawo świadczyć usługi prawne i w jakim zakresie? (...)

 • Wydatki rejestracyjne firmy jako koszt3 Lutego 2005

  wydatki poniesione na doradztwo prawne związane z założeniem spółki nie mogą być uznane za koszty spółki (wspólników), bowiem przed dniem 9 lipca 2004 r. spółka nie istniała. Wydatki (...)

 • Zezwolenie na pośrednictwo pracy2 Lutego 2001

  pracy, doradztwo prawne w zakresie poszukiwania i zatrudniania pracowników. zatrudnienie, bezrobocie, pośrednictwo, pośrednictwo pracy, działalność gospodarcza, zezwolenie, upoważnienie

 • Założenie firmy konsultingowej - podstawa prawna11 Czerwca 2007

  "doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania" (PKD 74. 14. A) jest możliwe tylko wówczas, gdy nie narusza przepisów ustaw podanych powyżej. działalność gospodarcza, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Doradztwo prawne

  Czy osoba nie będąca radcą czy adwokatem może prowadzić działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego (bez reprezentacji przed organami). (blestek) (...)

 • Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

  Szukam bardzo dobrego prawnika!!! Chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Czy możecie mi kogoś polecić? Rejon Poznania. Słyszałem o kancelarii Grzybkowski (...)

 • Rozwód kościelny - PILNE!!!

  Czy może mi ktoś pomóc w sprawie unieważnienia małżeństwa kościelnego? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy jeżeli rozwód cywilny miałam 3 lata temu, (...)

 • Opłaty dla OZZ za odtwarzanie utworu

  Witam, Szczególnie chodzi o Zrzeszenie Producentów Audio Video (ZPAV), czy odtwarzanie (publicznie - szkoła tańca) muzyki zakupionej np. w sklepie (...)

 • Anulowanie umowy kupna sprzedazy

  Witam Jakis czas temu z powodów finansowych musiałem sprzedać piękną zastawe. Udałem sie do jednego z sklepów handlujących takimi rzeczami. Została (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane