Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Opłaty na rzecz spółki wodnej21 Kwietnia 2006

  składki na spółkę wodną? Jakie przepisy regulują wysokość składek? Jak wygląda procedura stania się członkiem spółki wodnej? Czy ww. składka jest obowiązkowa dla rolników? (...)

 • Prenumerata Monitora Sądowego i Gospodarczego10 Stycznia 2006

  Kodeks postępowania cywilnego, inne obwieszczenia, jeżeli ich ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym jest wymagane przez ustawy. Prenumerata Monitora nie jest obowiązkowa, jednakże (...)

 • Zawiadomienie wspólników o połączeniu spółek z oo22 Marca 2007

  połączeniu. Obowiązkowa treść takiego zawiadomienia została sprecyzowana w zacytowanym powyżej przepisie. Jest zatem dopuszczalne ograniczenie treści zawiadomienia do wymienionych powyżej (...)

 • Założenie spółki z o.o. w Polsce przez cudzoziemca1 Sierpnia 2003

  ochrona jest obowiązkowa). Koncesji w zakresie usług ochrony osób i mienia może udzielić lub odmówić jej udzielenia Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, po zasięgnięciu opinii właściwego (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane