Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

  • Wybór i wyłączenie komornika19 Czerwca 2007

    długu leży po stronie komornika. Czy mogę w tej sytuacji skorzystać z innego komornika, np. z W., czy obowiązuje rejonizacja, tj. komornik musi być z sądu miejsca zamieszkania (...)

  • Umundurowanie komornika i poborcy skarbowego9 Sierpnia 2005

    przysługiwało umundurowanie. Czy uchwała ta straciła moc prawną, bowiem w programie "LEX" obowiązuje dalej? Jeżeli nie straciła mocy prawnej czy na jej podstawie ta grupa pracowników (...)

  • Dostęp do akt komorniczych30 Stycznia 2009

    komorników? Jak odebrać tendencyjnie i źle pracującemu komornikowi prowadzenie postępowania egzekucyjnego? Zasada jawności obowiązuje w całym postępowaniu cywilnym. Rozciąga się zatem także (...)

  • Opodatkowanie użytkowania wieczystego z budynkiem20 Listopada 2004

    , a mianowicie z wyjątkiem umów sprzedaży i zamiany zwolnionych z podatku od towarów i usług, których przedmiotem są nieruchomości lub ich części albo prawo użytkowania wieczystego (wyjątek ten obowiązuje (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane