Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Nadpłata za zużycie wody13 Lutego 2007

  licznika był regularnie sprawdzany przez administracje budynku. Pomimo nadpłaty nie otrzymywałem żadnego rozliczenia. W przeciągu 10 lat zgromadziło się ok. 40 m3 nadpłaty. W roku 2006 właściciel (...)

 • Odpowiedzialność za zalanie1 Października 2009

  ), podgrzewaczy wody, wanien, brodzików, mis klozetowych, zlewozmywaków i umywalek wraz z syfonami, baterii i zaworów czerpalnych oraz innych urządzeń sanitarnych, (...)

 • Kto ponosi koszty naprawy kanalizacji w budynku4 Marca 2009

  ; wbudowanych mebli, łącznie z ich wymianą; trzonów kuchennych, kuchni i grzejników wody przepływowej (gazowych, elektrycznych i węglowych), podgrzewaczy wody, wanien, (...)

 • Dwa postanowienia o stwierdzenie nabycia spadku12 Września 2008

  Wieczystych Sądu Rejonowego poinformował nas (odpowiadając na nasze pismo na jakiej podstawie Skarb Państwa przejął udziały w kamienicy od naszej testatorki), że w 2005 r. na podstawie (...)

 • Mycie samochodu w miejscu publicznym 26 Lipca 2010

  przeglądu samochodów w zgrupowaniach miejsc postojowych powinny mieć doprowadzenie wody oraz twardą nawierzchnię ze spadkami zapewniającymi spływ wody do wpustów (...)

 • Zmiana zarządcy kamienicy14 Marca 2001

  właściciel nieruchomości, w imieniu którego działa ustanowiony przez niego pełnomocnik, w granicach swego umocowania. W pytaniu nie wskazano, czy w zarządzanym budynku znajdują (...)

 • Parkowanie auta pod wpływem alkoholu na podwórku30 Kwietnia 2009

  Jestem najemcą lokalu mieszkalnego w prywatnej kamienicy. W ostatnim czasie kilkoro lokatorów urządza imprezy alkoholowe na terenie posesji trwające do późnych godzin wieczornych. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane