Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Brak powiadomienia o przystąpieniu do protestu25 Października 2006

  przypadku braku jego rozpatrzenia w terminie przysługuje podmiotowi, który wniósł protest oraz wykonawcom, którzy przystąpili do postępowania protestacyjnego. W opisanej sytuacji powinni (...)

 • Przyłączenie się do protestu a odwołanie24 Października 2006

  niniejsze rozstrzygnięcie protestu, stosownie do treści art. 184 ustawy PZP, wykonawcy składającemu protest oraz wykonawcom którzy przyłączyli się do protestu służy prawo wniesienia (...)

 • Protest przed wyborem oferty25 Lipca 2008

  ustawy prawo zamówień publicznych? Czy o takim proteście należy poinformować pozostałych członków postępowania? Jeszcze raz podkreślam, że protest wpłynął przed jakąkolwiek decyzją Zamawiającego. (...)

 • Warunki unieważnienia przetargu nieograniczonego29 Maja 2007

  odpowiedzi: Unieważnienie przetargu w zamówieniach publicznych. Wymieniona w odpowiedzi, do której odesłanie znajduje się powyżej, lista przesłanek unieważnienia przetargu stanowi katalog (...)

 • Odwołanie w przetargu poniżej progu unijnego 27 Sierpnia 2008

  zrobić oferent, który złożył protest? Czy ma możliwość zaskarżenia takiego rozstrzygnięcia do sądu? Czy ma możliwość złożenia skargi do Prezesa UZP? Czy zamawiający może po (...)

 • Nieprawdziwe oświadczenie o doświadczeniu oferenta9 Maja 2007

  protestu zamawiający nie może zawrzeć umowy. Protest powinien być rozstrzygnięty w ciągu 10 dni Jeśli zamawiający uzna protest za zasadny, powtórzy oprotestowaną czynność, a więc dokona (...)

 • Zasady liczenia terminu do wniesienia protestu24 Października 2003

  którą stronie przysługuje odwołanie. Odwołanie wnosi się do Prezesa Urzędu w terminie 3 dni od dnia doręczenia rozstrzygnięcia. protest, wniesienie, termin, zamawiający

 • Protest w przetargu nieograniczonym28 Grudnia 2005

  rozstrzygnąć i podpisać umowę na jego wykonanie, jeżeli wcześniej wpłynął protest z przetargu nieograniczonego w tym samym temacie? Jeżeli został złożony protest i jest on odrzucony (...)

 • Stawka podatku VAT w zamówieniach publicznych9 Listopada 2007

  zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego. Protest wnosi się w terminie 7 dni (...)

 • Uzupełnienie oferty po złożonym proteście9 Listopada 2004

  odwołanie na poczcie, moment ten uznaje się bowiem za równoznaczne z wniesieniem do do Prezesa Urzędu. O wniesieniu odwołania należy powiadomić zamawiającego. Odwołanie powinno być rozpatrzone (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane