Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Przyłączenie się do protestu a odwołanie24 Października 2006

  niniejsze rozstrzygnięcie protestu, stosownie do treści art. 184 ustawy PZP, wykonawcy składającemu protest oraz wykonawcom którzy przyłączyli się do protestu służy prawo wniesienia (...)

 • Protest przed wyborem oferty25 Lipca 2008

  ustawy prawo zamówień publicznych? Czy o takim proteście należy poinformować pozostałych członków postępowania? Jeszcze raz podkreślam, że protest wpłynął przed jakąkolwiek decyzją Zamawiającego. (...)

 • Odwołanie w przetargu poniżej progu unijnego 27 Sierpnia 2008

  zrobić oferent, który złożył protest? Czy ma możliwość zaskarżenia takiego rozstrzygnięcia do sądu? Czy ma możliwość złożenia skargi do Prezesa UZP? Czy zamawiający może po (...)

 • Zasady liczenia terminu do wniesienia protestu24 Października 2003

  którą stronie przysługuje odwołanie. Odwołanie wnosi się do Prezesa Urzędu w terminie 3 dni od dnia doręczenia rozstrzygnięcia. protest, wniesienie, termin, zamawiający

 • Protest w przetargu nieograniczonym28 Grudnia 2005

  rozstrzygnąć i podpisać umowę na jego wykonanie, jeżeli wcześniej wpłynął protest z przetargu nieograniczonego w tym samym temacie? Jeżeli został złożony protest i jest on odrzucony (...)

 • Uzupełnienie oferty po złożonym proteście9 Listopada 2004

  odwołanie na poczcie, moment ten uznaje się bowiem za równoznaczne z wniesieniem do do Prezesa Urzędu. O wniesieniu odwołania należy powiadomić zamawiającego. Odwołanie powinno być rozpatrzone (...)

 • Zamówienia publiczne - protest9 Listopada 2007

  Państwo do którejkolwiek z powyższych grup, jesteście uprawnieni do wniesienia protestu wraz z wnioskiem o unieważnienie postępowania, ze względu na naruszenie przepisów prawnych przez zamawiającego (...)

 • Odrzucenie oferty w zamówieniach publicznych5 Listopada 2007

  postępowania oraz w przypadku zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego. Protest wnosi (...)

 • Brak odpowiedzi na pytania zadane w przetargu 9 Września 2008

  postępowania oraz w przypadku zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego. Jak więc (...)

 • Jak przygotować się do zakupu mieszkania z licytacji komorniczej? 23 Kwietnia 2015

  stosunku do których sąd orzeknie eksmisję, nie spełniają warunków do otrzymania lokalu socjalnego, który ma obowiązek zapewnić gmina (a o którym to uprawnieniu sąd (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane