Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Czy kara pieniężna za jazdę bez biletu przedawnia się?10 Kwietnia 2015

  się wymagalne. 4. Bieg przedawnienia zawiesza się na okres od dnia wniesienia reklamacji lub wezwania do zapłaty do dnia udzielenia odpowiedzi na reklamację lub wezwania do (...)

 • Zapłata z pominięciem komornika20 Kwietnia 2009

  spłacić należność wraz z odsetkami. Może pan złożyć do komornika pismo z prośbą o rozłożenie należności na raty, jednakże decyzja w tym przedmiocie będzie (...)

 • Umorzenie postępowania egzekucyjnego3 Marca 2008

  to otrzymałem pismo od komornika o wszczętej egzekucji. Wówczas wziąłem pożyczkę w aig bank tym samym spłaciłem w całości swój"dług".Jak wspomniałem wyżej na dzień (...)

 • Skarga na czynności komornika 22 Lipca 2010

  , że złożył Pan pismo do sądu, do komornika przesyłając jedynie pismo o podobnej treści. W przypadku natomiast skargi na czynności komornika to sąd (...)

 • Częściowa spłata a wstrzymanie egzekucji17 Sierpnia 2004

  raty i zgodę na takie spłaty, ale nie odpisała. Dwa tygodnie temu otrzymałem pismo od komornika o wszczęciu egzekucji z moich nieruchomości (dom i działki), jeżeli nie (...)

 • Egzekucja należności z nieruchomości11 Sierpnia 2004

  względu na bardzo trudną sytuację materialną nie mogę spłacić długu jednorazowo. Na pismo nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Po prawie czterech miesiącach od wysłania mojego pisma (...)

 • Podział kwot w dwóch egzekucjach alimetatyjnych16 Listopada 2010

  sądu rejonowego. Do rozpoznania skargi na czynności komornika właściwy jest sąd, przy którym działa komornik. Jeżeli do prowadzenia egzekucji został wybrany komornik poza (...)

 • Przedawnienie zaleglosci podatkowej20 Lipca 2007

  płatności podatku lub rozłożeniu zapłaty podatku na raty albo odroczeniu lub rozłożeniu na raty zapłaty zaległości podatkowej wraz z odsetkami za zwłokę, do dnia terminu (...)

 • Alimenty płatne do rąk pełnoletniego dziecka 10 Kwietnia 2008

  prawdopodobnie jest to 10 każdego miesiąca). Będzie to argumentem za wydaniem przez komornika postanowienia wzywającego syna do uiszczenia opłat komorniczych. Do w/w dowodu na piśmie (...)

 • Rozłożenie długu na raty przez wierzyciela20 Sierpnia 2010

  takie pismo do wierzyciela? Czy można prosić o rozłożenie na raty długu i odstąpienie od odsetek po Nakazie Zapłaty wydanym przez Sąd i wszczęciu egzekucji komorniczej? (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane