Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zapłata z pominięciem komornika20 Kwietnia 2009

  spłacić należność wraz z odsetkami. Może pan złożyć do komornika pismo z prośbą o rozłożenie należności na raty, jednakże decyzja w tym przedmiocie będzie (...)

 • Umorzenie postępowania egzekucyjnego3 Marca 2008

  to otrzymałem pismo od komornika o wszczętej egzekucji. Wówczas wziąłem pożyczkę w aig bank tym samym spłaciłem w całości swój"dług".Jak wspomniałem wyżej na dzień (...)

 • Skarga na czynności komornika 22 Lipca 2010

  , że złożył Pan pismo do sądu, do komornika przesyłając jedynie pismo o podobnej treści. W przypadku natomiast skargi na czynności komornika to sąd (...)

 • Częściowa spłata a wstrzymanie egzekucji17 Sierpnia 2004

  raty i zgodę na takie spłaty, ale nie odpisała. Dwa tygodnie temu otrzymałem pismo od komornika o wszczęciu egzekucji z moich nieruchomości (dom i działki), jeżeli nie (...)

 • Egzekucja należności z nieruchomości11 Sierpnia 2004

  względu na bardzo trudną sytuację materialną nie mogę spłacić długu jednorazowo. Na pismo nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Po prawie czterech miesiącach od wysłania mojego pisma (...)

 • Podział kwot w dwóch egzekucjach alimetatyjnych16 Listopada 2010

  sądu rejonowego. Do rozpoznania skargi na czynności komornika właściwy jest sąd, przy którym działa komornik. Jeżeli do prowadzenia egzekucji został wybrany komornik poza (...)

 • Przedawnienie zaleglosci podatkowej20 Lipca 2007

  płatności podatku lub rozłożeniu zapłaty podatku na raty albo odroczeniu lub rozłożeniu na raty zapłaty zaległości podatkowej wraz z odsetkami za zwłokę, do dnia terminu (...)

 • Alimenty płatne do rąk pełnoletniego dziecka 10 Kwietnia 2008

  prawdopodobnie jest to 10 każdego miesiąca). Będzie to argumentem za wydaniem przez komornika postanowienia wzywającego syna do uiszczenia opłat komorniczych. Do w/w dowodu na piśmie (...)

 • Rozłożenie długu na raty przez wierzyciela20 Sierpnia 2010

  takie pismo do wierzyciela? Czy można prosić o rozłożenie na raty długu i odstąpienie od odsetek po Nakazie Zapłaty wydanym przez Sąd i wszczęciu egzekucji komorniczej? (...)

 • Egzekucja zaległości podatkowych14 Lutego 2005

  rozłożenie podatku na raty i prośba o wstrzymanie egzekucji w tym podaniu skierowane do US, które jest rozpatrywane wstrzymuje egzekucję? Podanie o raty zostało wniesione (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane