Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opodatkowanie umowy zawartej z tłumaczem

  odprowadzić składki ZUS? Proszę o udzielenie również odpowiedzi na te pytania przy zleceniu wykonania ekspertyzy biegłemu sądowemu. Jakie dokumenty należy wystawić przy powyższych (...)

 • Ucieczka z miejsca zdarzenia

  których dochodzi do powstania obrażeń ciał na czas powyżej siedmiu dni lub szkód materialnych poddawane są odpowiedzialności karnej z przepisów kodeksu wykroczeń. Skoro autor pytania nie (...)

 • Wymiana dowodu osoby niepełnosprawnej

  której to wizyty można złożyć i wypełnić wniosek, zrobić zdjęcie, a potem również odebrać dowód. Dlatego najlepiej skontaktować się z urzędem gminy właściwym dla Państwa matki i (...)

 • Porada prawna na temat pytania i odpowiedzi na koparko ladowarki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pytania i odpowiedzi na koparko ladowarki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przedawnienie należności z nakazu zapłaty

  odsetki zasądzone na przyszłość będą objęte trzyletnim terminem przedawnienia.  przedawnienie, należności, nakaz zapłaty, odsetki, koszty,

 • Brak doręczenia pozwu

  po otrzymaniu pozwu, w odpowiedzi na pozew. pozew, doręczenie, brak, nieważność postępowania, wniosek

 • Dostęp dziennikarzy do informacji publicznej...

  informacji nie oznacza jednak, że dziennikarz decyduje o czasie i formie informacji. Nie dlatego, że Biuro Prasowe nie chce iść maksymalnie na rękę dziennikarzowi (przepraszam za kolokwializm), (...)

 • Przez SMSy naruszali zbiorowe interesy konsumentów

  , że odesłanie SMSa oznacza przystąpienie do konkursu, który polegał na wysyłaniu przez konsumentów dodatkowo płatnych SMSów w odpowiedzi na nadsyłane pytania. Ponadto w reklamach (...)

 • Zwrot niemieckiego VAT a przychód

  Nawiązując do mojego pytania dotyczącego problemu zakwalifikowania, lub nie, do przychodu, niemieckiego podatku VAT zwróconego polskiemu przedsiębiorcy i udzielonej odpowiedzi - czy dla (...)

 • Wyniki konsultacji zmiany zakresu usługi powszechnej

  .   Informujemy, iż te opinie zostaną uwzględnione przy tworzeniu kompleksowego stanowiska Prezesa UKE w tej sprawie, w tym znalezieniu odpowiedzi na pytania stawiane przez Komisję (...)

 • Sąd jest związany żądaniem pozwu

  , której dotyczy żądanie, odbiegał od stanu przedstawianego przez powoda, gdyż powód i pozwana okazali się współwłaścicielami - na zasadzie wspólności ustawowej (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane