Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ponowna egzekucja nieruchomości

  W odpowiedzi na jedno z pytań zadanych przeze mnie, odpowiedzieli Państwo: "zgodnie z art. 985 kpc, jeżeli po drugiej licytacji żaden z wierzycieli nie przejął nieruchomości na własność, (...)

 • Pytanie pracodawcy o narodowość pracownika

  narodowości przemawia także zakaz dyskryminacji w zatrudnieniu ze względu na narodowość. Reasumując, należy stwierdzić, że pracownik nie ma obowiązku udzielenia odpowiedzi na pytanie (...)

 • Postanowienia umowy pożyczki

  Celnej w mieście B może występować jako pożyczkodawca mając na uwadze przytoczone powyżej fakty jak i to, że umowa została zawarta pomiędzy mną a dyrektorem Izby Celnej w mieście A i (...)

 • Opinia prawna na temat pytania i odpowiedzi na koparko ladowarki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pytania i odpowiedzi na koparko ladowarki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rząd proponuje zmiany w przetargach publicznych

  później jednak niż w określonych terminach, tak by wykonawcy mieli odpowiedni czas na uwzględnienie wyjaśnień przy formułowaniu treści oferty. Zgodnie z projektem, dla zadających pytania (...)

 • Kursy dokształcające dla kierowców przewożących towary niebezpieczne

  na temat realizacji transportu kombinowanego, informacje na temat odpowiedzialności cywilnej, administracyjnej i karnej itd. Egzamin kończący kurs dokształcający doskonalący obejmuje (...)

 • Auto zarejestrujemy przez internet

  Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Częstochowie. Zwraca ona uwagę na to, że dopóki rząd nie znowelizuje prawa o ruchu drogowym, to rejestracja pojazdów przez internet zostanie (...)

 • Rejestr dotyczący wysokości czynszu regulowanego

  administrującego tymi danymi organu. Informacji co do średnich wysokości czynszu można szukać wśród danych statystycznych. Udzielając odpowiedzi na drugą część pytania należy wyraźnie (...)

 • Reprezentacja łączna w spółce jawnej to nie ograniczenie prawa do reprezentacji

  ;sposób reprezentacji. Zdaniem SN - na to pytanie należy odpowiedzieć twierdząco. Art. 30 § 1 k.s.h. nie wyłącza możliwości ustalenia reprezentacji łącznej tylko w zakresie czynności (...)

 • Obowiązek urzędnika "bycia uprzejmym"

  , lecz w efekcie prowadzących do niedoinfomowaia, straty nerwów i czasu ? Takich choćby jak: lekceważący stosunek, nieeleganckie zachowanie się, zdawkowe, niepełne odpowiedzi na zadane (...)

 • Innowacyjna przedsiębiorczość akademicka - konsultacje

  kierować na adres email: sekretariat.dwi@nauka.gov.pl lub pocztą na adres: Departament Wdrożeń i Innowacji, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa. Uwagi i opinie prosimy przesyłać (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane