Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kiedy należności wobec administracji rządowej można umorzyć?

  przepisy będą obowiązywały? Ustawa wejdzie w życie po upływie 30 dni od dnia ogłoszenia, tj. 28 kwietnia 2017 r. ulga w spłacie, umorzenie, raty, niepodatkowe należności budżetowe, publicznoprawny

 • Zapewnienie dziecku rodziny zastępczej

  opiekuńczego konstytuuje rodzinę zastępczą, stanowiącą publicznoprawny surogat rodziny z znaczeniu przepisów Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Rolą rodziny zastępczej jest zapewnienie opieki (...)

 • Od kosztów postępowania odsetki się nie należą

  niezbędny nakład pracy profesjonalnego pełnomocnika i jego udział w wyjaśnieniu sprawy, a także jej charakter. Ten publicznoprawny charakter kosztów procesu sprawia, iż choć wierzytelność (...)

 • Porada prawna na temat publicznoprawny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat publicznoprawny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Składka do OFE nie jest własnością prywatną!

  konstytucyjne o ochronie własności prywatnej, bo podlega ona ograniczeniom. Składka odprowadzana do OFE ma charakter publicznoprawny, zaś świadczenie z II filaru jest gwarantowane przez państwo. SN

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane