Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozkłady jazdy po nowemu

  siedzibę przewoźnika;  nazwę linii komunikacyjnej określającą przystanek początkowy i końcowy oraz co najmniej jeden przystanek pośredni;  dzień wejścia w życie rozkładu setOstatni( (...)

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  na chodnik. Przepisy te stosuje się odpowiednio przy ruchu innych pojazdów komunikacji publicznej. 7. W razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego (...)

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców

  opiekuna dziecka środkami komunikacji publicznej. Jeśli wyżej wymienione odległości nie są przekroczone, gmina może zorganizować bezpłatny transport, zapewniając opiekę podczas przewozu. (...)

 • Porada prawna na temat przystanek komunikacji publicznej definicja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przystanek komunikacji publicznej definicja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozkład jazdy będą zunifikowane

  , budownictwa i gospodarki morskiej z 10 kwietnia 2012 r. w sprawie rozkładów jazdy (Dz.U. nr 79 z 2012 r., poz. 451). (PSZ) rozkład jazdy, przystanek, przewoźnik

 • Zabudowa siedliskowa - opinia prawna

  wymagania z zakresu ochrony i kształtowania ładu przestrzennego, warunki ochrony środowiska i zdrowia, warunki w zakresie infrastruktury technicznej, warunki w zakresie komunikacji, czy wymagania dotyczące

 • Jak orzeka się o niepełnosprawności?

  niepełnosprawnej,  zatrudnienia w formie telepracy. W odniesieniu do ograniczeń w zatrudnieniu definicja umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie różni się od definicji stopnia znacznego. (...)

 • Czy polskie firmy mogą być innowacyjne?

  finansowania nauki - doprecyzowanie przepisów w kierunku wprowadzenia równego dostępu jednostek badawczych ze sfery publicznej i niepublicznej do instrumentów finansowania nauki.d) (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • potrącenie przy wysiadaniu z tramwaju.

  Heja. Właśniem dostałem wiadomość od kumpeli że jadać do pracy potrąciła osobę wysiadającą z tramwaju. Z tego co mi powiedziała, tramwaj stał (...)

 • Zapalenie papierosa na ulicy-kara??

  Witam w poniedziałek wiem,że wchodzi ustawa o zakazie palieni w miejscach publicznych: parki, przystanki, szkoły , restauracje, a co z paleniem na ulicy, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane