Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  ;§ 2 i 3, przepis art. 82 § 4 stosuje się odpowiednio. Art. 276. § 1. Organ podatkowy, za zgodą podatnika, może dokonać oględzin lokalu mieszkalnego lub części tego lokalu, (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 120 - 271)

  obecnym, biorącym udział w czynności urzędowej, które powinny następnie protokół podpisać. Odmowę lub brak podpisu którejkolwiek osoby należy omówić w protokóle. Art. 174. § 1. Protokół

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  innymi dowodami, chyba że mają one znaczenie dla sprawy.Art. 79. § 1. Strona powinna być zawiadomiona o miejscu i terminie przeprowadzenia dowodu ze świadków, biegłych lub oględzin przynajmniej na (...)

 • Porada prawna na temat przykładowy protokół oględzin lokalu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przykładowy protokół oględzin lokalu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych

  . Wyniki przeprowadzonej kontroli kontrolujący przedstawia w protokole kontroli.2. Protokół kontroli sporządza się w dwóch egzemplarzach, z których jeden otrzymuje osoba kierująca biurem.3. Protokół (...)

 • Wydatki na wizyty u najemcy kosztem podatkowym

  wynajmowanych pomieszczeń. Potwierdzeniem związku przyczynowo-skutkowego może być np. kopia pokwitowania odbioru czynszu, protokół dotyczący stanu technicznego lokalu. Bez związku z przychodem (...)

 • Fiskus sprawdzi deklarację bez kontroli podatkowej

  podatkowych), wezwać do złożenia wyjaśnień czy dokonać oględzin lokalu. Najczęściej jednak chodzi o weryfikację złożonych deklaracji podatkowych. Kiedy deklaracja zawiera błędy rachunkowe (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane