Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • regulamin-tak pracuje przychodnia lekarska

  Witam, proszę o potwierdzenie czy taki zapis regulaminu jest zgodny z prawem? Jest to regulamin elektronicznej rejestracji pacjenta jednej z przychodni (...)

 • Przychodnia nie chce wydać wyników badań

  Witam. Nie wiem czy założyłem temat w odpowiednim dziale, w razie czego proszę o przeniesienie. Sprawa wygląda tak: miałem robione badanie, lekarz (...)

 • odwieszenie wyroku a pobyt za granica

  Witam. W roku 2005 dostałem za rozboj/kradziez telefonu wyrok w zawieszeniu 2 lata na 5 do tego kurator. W 2008 roku wyjechałem za granice i od tamtego (...)

 • początek choroby Renta

  Pozwolę sobie poinformować, że art. 57 ustawy o emeryturach i rentach z FUS znam cały, natomiast czego nie wiem. Otóż w 24 roku życia będąc na (...)

 • lekarz podczas urlopu

  Czy będąc na urlop[ie mogę skorzystać z miejscowego szpitala? Czy tamtejszy lekarz ma prawo mnie odprawić, twierdząc że jestem z innego województwa? (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane