Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozliczanie delegacji zagranicznej

  wszystkie poniesione koszty związane z delegacją zagraniczną (hotel, przelot samolotem, komunikacja miejska) opisując je odpowiednio kodami PK i PKWiU (rodzaj refaktury kosztów, pomimo że faktury kosztowe (...)

 • Osoba towarzysząca Prezesowi w podróży

  Prezes firmy wyjeżdża w delegacje do Udziałowców i zabiera ze sobą dodatkową osobę -niepracownika. Firma płaci za przelot tej dodatkowej osoby. Czy koszty biletu tej osoby są kosztami podatkowymi

 • Refakturowanie kosztów podróży służbowej

  Nasz pracownik odbył zagraniczną podróż służbową, której koszty muszą być refakturowane. Kosztami są: pobyt w hotelu poza granicami kraju, przelot za granicę. Jak powinno się refakturować te (...)

 • Porada prawna na temat przelot

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przelot, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Służby dostaną dane pasażerów

  naszych danych osobowych przetwarzanie danych, pasażer, lot, samolot, przelot, terrorysta, przewoźnik lotniczy, przestępstwo, dane PNR, samolot

 • Cena biletu lotniczego musi zawierać wszystkie opłaty dodatkowe

  ;nas DEGUTIS (ALDE, LT) lotnisko, bagaż, samolot, lot, przelot, ceny, bilety lotnicze, opłaty dodatkowe

 • Zmiany dotyczące lotnictwa i lotnisk

  , przelot, EASA, przewoźnik lotniczy

 • 5 lat w UE - UOKiK

  regułom przykładowo podróżując samolotem po terenie Unii Europejskiej możemy liczyć na określone przepisami zachowanie przewoźnika w przypadku podawania ceny za przelot. Na mocy Rozporządzenia (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • nie wykonanie zlecenia straty

  Witam mam pewien problem, pare już lat temu zleciłem wykonanie strony internetowej, portalu, portal jak i cały projekt miał się zajmować szerokopojętą (...)

 • Tani bilet lotniczy-prawa konsumenckie.

  Czy jeżeli kupię tani bilet na przelot, a samolot, opóźnie się, nie przyleci czy się zaspuje i mnie uziemi w jakims miescie to przysługują mi takie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane