Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przelew wierzytelności

  ; wierzytelność, przelew, umowa, cesja, zmiana wierzyciela

 • Będzie można odzyskać pieniądze przelane na złe konto

  KPRP rozwiązania nie tylko mają służyć poprawie sytuacji w jednostkowych przypadkach, ale też przyczynią się do tworzenia prawa lepiej służącego wszystkim obywatelom. konto, rachunek, przelew, (...)

 • E-składka w 2018 r.

  2017 r. po 1 stycznia 2018 r. to robisz jeden przelew na indywidualny numer rachunku składkowego. Dotychczasowe rachunki bankowe ZUS będą zamknięte. Czy przed 1 stycznia 2018 r. można złożyć zlecenie

 • Porada prawna na temat przelew

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przelew, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Cesja wierzytelności - przelew

  przeniesiona. cesja, przelew, wierzyciel, dłużnik, dług, wierzytelność, forma

 • Przelew wierzytelności

  jego dokonanie (art. 29), tzn. od chwili jego wpływu do sądu prowadzącego księgę wieczystą (art. 6266 k.p.c.), przeto wierzytelność i hipoteka przechodzą na nabywcę w tej właśnie chwili. przelew

 • Umowa przelewu wierzytelności

  Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis (wydanie IX) ss. 851). umowa, przelew, wierzytelność

 • Wypowiedzenie umowy przelewu

  . przelew wierzytelności, zmiana wierzyciela

 • Cesja umowy przedwstępnej sprzedaży lokalu

  . cesja, umowa przedwstępna, sprzedaż lokalu, przelew, rezygnacja z umowy, odstąpienie

 • Przelew wierzytelności - definicja

  Co to jest przelew wierzytelności? Przelew jest umową, z mocy której wierzyciel-cedent przenosi na nabywcę-cesjonariusza wierzytelność przysługującą mu wobec dłużnika. Zgoda dłużnika (...)

 • Przelew pieniędzy z zagranicy

  obrotu dewizowego. W ustawie nie ma zapisu określającego wysokość kwoty, po przekroczeniu której przelew byłby monitorowany. Instytucja przyjmująca przelew, ma obowiązek, w myśl ustawy o (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Opłata za przychodzący przelew walutowy

  Mam rachunek w USD, a moje wynagrodzenie jest przelewane z rachunku pracodawcy, który również jest w USD. Oba banki są polskie. Mój bank przy każdym (...)

 • spór z bankiem

  spór z bankiem o nieprawidłowy kurs przelewu walutowego cytat odpowiedzi od banku: "Szanowny Panie W związku z reklamacją zarejestrowaną w dniu 2011-08-09 (...)

 • Podrabianie przelewu na poczcie/sprzedaż rzeczy niematerialnych

  Witam, sprawa jest nieco skomplikowana: Pewnien człowiek chciał kupić moje akcesoria w grze mmorpg, uznałem że nic nie tracę, przedmioty warte były (...)

 • kradzież pieniędzy z konta

  Witam, w Wigilię minionego już roku spotkała mnie przykra sprawa - zostałam oszukana i okradziona. Ale po kolei. Rano tego dnia otrzymałam smsa z (...)

 • Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .

  Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane