Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup działki pod budowę domu

  budowę będzie można natomiast starać się o pozwolenie na remont. Jeżeli jednak zdecydujemy się na zakup działki rolnej i przekształcenie jej na budowlaną, musimy (...)

 • Przekształcenie ziemi rolnej na budowlaną

  Jak przekształcić ziemię rolną na budowlaną w sytuacji, gdy na danym terenie jest obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego zakładający zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. (...)

 • Budowa na działce rolnej

  decyzji o warunkach zabudowy działki rolnej nie oznacza, że można tam budować - działkę jeszcze trzeba przekształcić w budowlaną. Pośrednik twierdzi, że wg jakiejś ustawy na działkach (...)

 • Porada prawna na temat przekształcenie działki leśnej na budowlaną

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przekształcenie działki leśnej na budowlaną, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Działka budowlana

  działki z produkcji rolnej można składać wniosek o pozwolenie na budowę. przekształcenie nieruchomości, zmiana przeznaczenia nieruchomości, grunty rolny, działka budowlana

 • Jak wybudować dom na działce rolnej?

  ;alternatywą dla osób spieszących się z budową domu i chcących uniknąć czekania na przekształcenie działki z rolnej na budowlaną może być zakup działki (...)

 • Przekształcenie działki

  zagwarantowane w drodze umowy zawartej między właściwą jednostką organizacyjną a inwestorem.  d) niewymagania uzyskania zgody na na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych i leśnych (...)

 • Budowa na dzierzawionej nieruchomości

  , a budowę chcemy rozpocząć jak najszybciej. Na jaki okres i w jakiej formie winna być zawarta umowa na dzierżawę aby możliwe było uzyskanie pozwolenia na budowę na nazwisko (...)

 • Odwołanie darowizny

  działkę z rolnej na budowlaną, uzbroiłem i ogrodziłem. Wartość tej działki znacznie wzrosła. Wujek zaczyna myśleć o cofnięciu darowizny z powodu trudnej sytuacji życiowej. Jeżeliby (...)

 • Przekształcenie odrolnionej działki w rolną

  grunty spod produkcji, opisać jakiej części gruntu dotyczy rezygnacja, a także krótko wyjaśnić, że nie zamierza się na tej części nieruchomości prowadzić użytkowania innego niż rolnicze (...)

 • Zmiana działki na budowlaną w planie miejscowym

  wszystkim o drobną działalność gospodarczą na ogół w postaci sklepu na parterze domu mieszkalnego). Zgodnie z art. 11 pkt 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wójt, burmistrz (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane