Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Poczta nie zapłaci całego odszkodowania

  pocztowych. Ponadto konstytucja nie gwarantuje w każdej sytuacji pełnego odszkodowania za powstałą szkodę. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl Poczta Polska, poczta, prawo pocztowe, przekaz pocztowy, (...)

 • Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start”

  świadczenia (np. przekaz pocztowy).  Czy we wniosku o „dobry start” można podać konto dziecka do wypłaty świadczeń?  Wnioskujący może wskazać dowolne konto, na które (...)

 • Liczy się dzień nadania przekazu

  szeroko rozumiana "wpłata gotówkowa". SN zaznaczył, że w niniejszej sprawie chodziło o przekaz pocztowy realizowany przez "Pocztę Polską" (obecnie jest to spółka akcyjna, w której

 • Porada prawna na temat przekaz pocztowy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przekaz pocztowy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zawyżony rachunek za internet i telefon

  przekaz pocztowy. Gdy reklamacja została odrzucona, to musimy otrzymać listem poleconym wyczerpujące uzasadnienie faktyczne i prawne. Odpowiedź operatora jest ostateczna i kończy postępowanie

 • Jak rozliczyć ulgę remontową?

  internetowego) - w przypadku wpłaty na te fundusze. Dowód wpłaty należy rozumieć dość szeroko. Za dowód wpłaty na fundusz remontowy należy uznać zarówno przelew bankowy, przekaz (...)

 • Alimenty płatne do rąk pełnoletniego dziecka

  , abym mógł przekazywać alimenty bezpośrednio dziecku przekazem pocztowym na adres pobytu, a komornikowi tylko przedkładać zrealizowany przekaz pocztowy? Przede wszystkim możliwość załatwienia (...)

 • Odliczenie funduszu remontowego przez emerytkę

  , urzędów skarbowych i urzędów kontroli skarbowej (sygn. PB5/KD-O33-1792339/01) za dowód wpłaty na fundusz remontowy należy uznać zarówno przelew bankowy, przekaz pocztowy, jak i dokument (...)

 • Samodzielne zmniejszenie zasądzonych alimentów

  Pan kwotę mniejszą (np. przekaz pocztowy). alimenty, zmniejszenie alimentów, wysokość alimentów, kłopoty

 • PIT 2011. Dopłata lub zwrot podatku

  możemy dostać na trzy różne sposoby. Pierwszym jest przekaz pocztowy. W takim wypadku trzeba liczyć się jednak z tym, że nie dostaniemy całej kwoty. Zostanie ona pomniejszona o 5,20 (...)

 • Mój były mąż nie wpłaca pieniędzy na konto które mu wskazałam.

  powinien wpłacić alimenty albo wręczając je Pani osobiście, albo przekazać przelewem na konto lub też przez przekaz pocztowy. Ojciec powinien wpłacić pieniądze na wskazane przez Panią konto, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane