Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  pojazd z taką prędkością, aby mógł go zatrzymać w bezpiecznym miejscu, gdy nadjeżdża pojazd szynowy lub gdy urządzenie zabezpieczające albo dawany sygnał zabrania wjazdu na przejazd

 • Ile zapłacimy za autostradę w przyszłym roku?

  które została uiszczona opłata za przejazd po drogach krajowych, w okresie ważności tej opłaty. Przejazd autostradą pojazdów odbywa się wówczas za okazaniem karty opłaty za przejazd (...)

 • Maksymalne stawki opłat za przejazd 1 km autostrady w 2008 roku

  wyniosą maksymalne stawki opłat za przejazd 1 km autostrady w 2008 roku?  Minister Infrastruktury ogłosił maksymalne stawki opłat za przejazd 1 km autostrady pobieranych przez Generalnego

 • Porada prawna na temat przejazd

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przejazd, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Bezprawne opłaty za autostradę - domagaj się zwrotu!

  Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Źródło: www.uokik.gov.pl opłaty, autostrady, przejazd, nieuczciwe ceny

 • Opłaty za autostrady. Tutaj ich zabronią

  Darmowy przejazd ma dotyczyć części aut osobowych i motocykli. Kierowcy zaoszczędzą na tym 10 mln zł rocznie. Od 1 czerwca na państwowej autostradzie A4 pojawią się opłaty za przejazd. Chodzi (...)

 • Dla niektórych autostrady bez opłat

  autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu Drogowym oraz ustawy o transporcie drogowym (Dz. U. 2005 r., Nr 155, poz. 1297) autostrady, opłaty, przejazd, winiety, drogi

 • Zmiany w ustawie o drogach publicznych

  , winiety, opłata elektroniczna za przejazd

 • Które autostrady będą bez opłat?

  obwodnica, autostrada, opłaty, przejazd, drogi, samochód, motocykl, ciężarówka, TIR

 • Spółki drogowe

  rozporządzenia, opłaty za przejazd po mostach oraz przez tunele. Ich wysokość będzie mogła wynieść: od 4 do 9 zł - za przejazd przez obiekt mostowy oraz od 8 do 18 zł - za przejazd (...)

 • Od dziś kolejna autostrada z opłatami

  Kierowcy samochodów osobowych i motocykli muszą płacić za przejazd autostradą A4 Bielany Wrocławskie-Sośnica. Opłata za przejazd wspomnianym odcinkiem wyniesie 10 gr za kilometr dla aut

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • 2 mandaty w autobusie

  Dzisiaj wracając ze szkoły autobusem, jak zwykle odbiłam kartę (karta elektroniczna, na której mam doładowane pieniądze na przejazd) na czytniku, (...)

 • Możliwy jest przejazd MPK za darmo?!

  Witam, mam pytanie dotyczące przejazdów komunikacją miejską. Chodzi o to że płacimy za bilety, coraz drożej na rok wypadają ostatnio po 2 podwyżki. (...)

 • służebność drogi- zmiana w zapisie

  Witam wszystkich, mam nadzieję ,że uzyskam odpowiedz na moje pytanie, najpierw krótki opis problemu: jestem na etapie kupowania domu przez którego (...)

 • Mandat za przejazd bez biletu!

  Witam, Mam mały problem, otóż dzis dostałem mandat w wysokości 99zl za przejazd bez biletu i tu moje pytanie, co się stanie gdy nie zapłace tego (...)

 • Kara za przejazd bez biletu

  Witam! Chcialabym poprosic kogos o rade. Jestem osoba pelnoletnia uczacze sie i nie pracuje. 12.07.2004 r. dostalam wezwanie do przedsadowej zaplaty za (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane