Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Faktury z innych państw UE

  , wymiana oleju, wymiana opon, przegląd techniczny), ubezpieczenia (obowiązkowe i dobrowolne), wydatki na remont. Wydatki związane z bieżącą eksploatacją, ubezpieczeniem oraz remontem samochodu (...)

 • Radiowóz przeskanuje auta podczas jazdy

  , a jego prędkość maksymalna to 240 km/h. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl radiowóz, policja, tablice rejestracyjne, przegląd techniczny, ubezpieczenie

 • Projekt ustawy o zwrocie akcyzy zapłaconej od sprowadzonych samochodów osobowych

  przypadku sprzedaży na terytorium kraju albo nabycia wewnątrzwspólnotowego samochodu osobowego, bez uzasadnionej przyczyny, znacznie odbiega od wartości rynkowej tego samochodu. W takiej sytuacji (...)

 • Opinia prawna na temat przegląd techniczny samochodu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przegląd techniczny samochodu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dowód rejestracyjny. Nadchodzą zmiany

  rejestracyjnych oraz warunków technicznych i wzorów znaku legalizacyjnego (Dz.U. z 2012 r., poz. 481). Dariusz Madejski, e-prawnik.pl dowód rejestracyjny, przegląd techniczny, kierowca, (...)

 • Zwrot nadpłaty akcyzy od sprowadzanych samochodów

  rynkowej samochodu osobowego, zarejestrowanego na terytorium kraju, kiedy wysokość podstawy opodatkowania w przypadku sprzedaży na terytorium kraju albo nabycia wewnątrzwspólnotowego samochodu

 • Obowiązkowy przegląd techniczny kasy

  serwisowe jest zatem umowna. serwis kasy rejestrującej, termin przeglądu kasy, przegląd techniczny

 • Czy w firmie można używać samochodu niebędącego środkiem trwałym?

  będzie używany nie dłużej niż rok, może kwotę wydatkowaną na nabycie zaliczyć jednorazowo w koszty, niezależnie od wartości samochodu. UWAGA! W razie zaliczenia do kosztów wydatku na nabycie (...)

 • Przeglądy budowlane budynków mieszkalnych

  mowa w art. 62.1.1.a. w roku, w którym został wykonany pięcioletni przegląd, o którym mowa w art. 62.1.2. Zdaniem właściciela pięcioletni przegląd stanu technicznego budynku jest czymś pojęciowo (...)

 • Przegląd techniczny, a wygląd pojazdu

  stwierdzających dopuszczenie pojazdu do ruchu stanowi wykroczenie w świetle art. 96 § 1 p. 4 kodeksu wykroczeń. dopuszczenie pojazdu do ruchu, stan techniczny pojazdu, okresowa kontrola techniczna pojazdów, (...)

 • Oszustwo przy nabyciu samochodu

  przedstawi Pani wszelkie dowody świadczące o tym, że wada samochodu została przed Panią podstępnie utajona, może się Pani domagać uprawnień wynikających z rękojmi lub zwrotu uiszczonej ceny, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane