Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Wylaczne przedstawicielstwo

    Na jakiej zasadzie dziala wylaczne przedstawicielstwo? w ogole jakie zasady dotycza przedstawicielstwa w Polsce firmy zagranicznej? (olzuza) pisze prace (...)

  • zniewazenie flagi - jaka kara?

    Co grozi osobie za zniszczenie flagi narodowej? Na imprezie mój sąsiad podpalił flagi kilku krajów ;/ co mu może za to grozić? Kodeks karny przewiduje (...)

  • Czy ochroniarz w pracy ma prawo przeszukiwać?

    Czy ochroniarz w zakładzie pracy ma prawo przeszukiwać szeregowego pracownika, jeśli ten w umowie nie podpisywał zgody na coś takiego? Czy pracodawca (...)

  • widzi mi się urzędasów!

    Byłem dziś w urzędzie w Krakowie(miasto A) chcąc się zameldować na pobyt stały,zwykła sprawa ale pani, a raczej stara baba zobaczyla stos kwitków (...)

  • zatrudnienie w Polsce przez firme zagraniczną

    Czy może ktos orientuje sie, czy firma niemiecka, nie majaca zadnego oddzialu w Polsce, może zatrudnic pracownika na podstawie umowy o prace do wykonywania (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane