Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przedsądowe dochodzenie należności

  kilka miesięcy. Zwykłe monity i ponaglenia wysłane do nierzetelnego klienta jako e-mail nie pomagają. Również przedsądowe wezwanie do zapłaty skierowane za pośrednictwem (...)

 • Brak aktualnego adresu spółki z o.o.

  Wysłałem spółce z o.o. przedsądowe wezwanie do zapłaty, jednak list wrócił z adnotacją "adresat wyprowadził się". Ustalono, że spółka nie ma aktualnego adresu, w KRS nie (...)

 • Nieodebranie zamówionego towaru

  mam prawo żądać od klienta zapłaty reszty faktury proforma (pomimo że on nie chce tej bramy). Czy zanim wystosuję wezwanie do zapłaty i zanim skieruję pozew do sądu, (...)

 • Opinia prawna na temat przedsądowe wezwanie do zapłaty wzór darmowy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat przedsądowe wezwanie do zapłaty wzór darmowy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zwrot pożyczki stwierdzonej wyłącznie przelewami

  pieniądze, ten termin już minął. Widzę, ze nie obejdzie się bez skierowania pozwu o zapłatę i dlatego mam zamiar wystosować do dłużnika przedsądowe wezwanie do zapłaty. (...)

 • Płatność po wysłaniu pozwu a nakaz zapłaty

  Wezwanie do zapłaty (przedsądowe), które niestety do nas nie dotarło (wg. informacji z rejestru korespondencji wchodzącej). Czy w związku z tym, że płatność została (...)

 • Wyegzekwowanie należności

  dochodzenia należności wynikających z umów: Przedsądowe dochodzenie należności Dochodzenie należności za niezapłaconą fakturę przedsądowe wezwanie do zapłaty, (...)

 • Odpowiedzialność wspólników spółki jawnej

  powyższym przedsądowe wezwanie do zapłaty samej spółki i uzyskanie nakazu przeciwko spółce? Czy może powinienem wezwać do zapłaty osobno każdego wspólnika i (...)

 • Wezwanie do zapłaty zaległości pracowniczych

  jakim pracodawca ma obowiązek wywiązać się z zapłaty zaległości, zagrożenie wystąpieniem na drogę sądową w przypadku niewywiązania się z obowiązku przez pracodawcę. Przedsądowe wezwanie (...)

 • Przedprocesowe wezwanie do zapłaty

  Czy wierzyciel, który wysłał mi przedsądowe wezwanie do zapłaty, ma prawo oddać sprawę do sądu, jeśli zaspokoję część jego roszczeń we wskazanym terminie?   Jeżeli (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  do celowego dochodzenia praw i celowej obrony (koszty procesu). § 2.  Do niezbędnych kosztów procesu prowadzonego przez stronę osobiście lub przez pełnomocnika, który nie jest adwokatem, radcą (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane