Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Austriacka fundacja prywatna - czyli jak bezpiecznie i tanio przekazać majątek przedsiębiorstwa następcom prawnym?

  być austriacka fundacja prywatna. Czym charakteryzuje się austriacka fundacja prywatna? Austriacka fundacja prywatna ma w istocie niewiele wspólnego z tym, co określamy mianem fundacji (...)

 • Finansowanie prywatnej opieki zdrowotnej

  ; Karolina Kornblit, aplikant radcowski, Kancelaria GACH, HULIST, MIZIŃSKA, WAWER – adwokaci i radcowie prawni sp.p. (www.ghmw.pl)   finansowanie, prywatna opieka zdrowotna, ZOZ, leczenie, (...)

 • Wystawienie weksla przez spółkę

  - jako osoba prywatna (czyli wspólnik nie będący członkiem zarządu, pełnomocnikiem), oznaczać to będzie, że to Pani jako osoba prywatna jest wystawcą weksla. Jeżeli natomiast spółka jest (...)

 • Porada prawna na temat prywatna

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prywatna, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Droga prywatna

  Czy właściciel działki, który nabędzie udziały w przylegającej do działki drodze prywatnej, może korzystać z tej drogi w celu dojazdu do własnej działki? Osoba będąca współwłaścicielem jest uprawniona (...)

 • Co rząd robi z pieniędzmi? Możesz sprawdzić

  podstawie tych dokumentów Bronisław Komorowski stwierdził, że zmiana prawa będzie zgodna z konstytucją. Ujawnienia opinii prawnych domagały się osoba prywatna, Fundacja e-Państwo oraz Stowarzyszenie

 • Prywatna "czarna lista" dłużników

  Na serwisie A. jest czarna lista. Jest to wykaz klientów, którzy są automatycznie zablokowani co do możliwości dokonania zakupu u osoby, która dokonała wpisu na czarną listę. Chcę u siebie w firmie wprowadzić (...)

 • Prywatna droga dojazdowa

  działce mogę usytuować budynek mieszkalny w odległości 3 m od tej granicy (chciałbym, aby w ścianie od strony granicy było jedno okno)? Czy prywatna droga dojazdowa traktowana jest jako działka (...)

 • Prywatna stacja paliw

  Mam sąsiada który posiada Tiry a do niech własny zbiornik na paliwo ok. 7-10 tys. litrów oleju napędowego. Znajduje się on na działce zwykłej budowlanej na wsi. Zbiornik wraz z dystrybutorem jest w odległości (...)

 • Zniesienie współwłasności

  , odrębna własność lokalu, opinia prywatna, spłata współwłaścicieli

 • Koszty oświetlenia dróg osiedlowych spółdzielni

  ulic. Ten koszt ponosić będzie spółdzielnia a pośrednio mieszkańcy w ramach opłat. drogi, oświetlenie, droga gminna, droga publiczna, droga prywatna

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane