Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks postępowania karnego

  Art. 1. Postępowanie karne w sprawach należących do właściwości sądów toczy się według przepisów niniejszego kodeksu. Art. 2. § 1. Przepisy niniejszego kodeksu mają na celu takie ukształtowanie postępowania (...)

 • Jak będą przeprowadzane egzaminy eksternistyczne?

  sporządza protokół przebiegu egzaminu eksternistycznego z danych zajęć edukacyjnych w formie ustnej oraz protokół przebiegu egzaminu eksternistycznego z zakresu praktycznej nauki zawodu, przeprowadzonych (...)

 • Protokół a akta osobowe pracownika

  i również z tej czynności spisać protokół. Pracownik, bowiem, ma prawo do złożenia wyjaśnień w sprawie, która jego dotyczy. Powyższy protokół jest poświadczeniem określonego zdarzenia, (...)

 • Porada prawna na temat protokół

  Nie szukaj dłużej informacji na temat protokół, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustalenie istnienia wypadku przy pracy w sądzie

  protokół powypadkowy, w celu wyjaśnienia i uzupełnienia go przez zespół powypadkowy. Zespół powypadkowy, po dokonaniu wyjaśnień i uzupełnień, sporządza, nie później niż w ciągu 5 dni, nowy (...)

 • Zasada pisemności w zamówieniach publicznych (stan prawny obowiązujący do 1 marca 2004 r.)

  sporządzić protokół postępowania? Zamawiający ma obowiązek sporządzić protokół postępowania zawsze, jeżeli wartość zamówienia publicznego przekracza wyrażoną w złotych równowartość (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 120 - 271)

  obecnym, biorącym udział w czynności urzędowej, które powinny następnie protokół podpisać. Odmowę lub brak podpisu którejkolwiek osoby należy omówić w protokóle. Art. 174. § 1. Protokół

 • II - KODEKS POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO - Postępowanie

  wyniku tych czynności ustalono i jakie uwagi zgłosiły obecne osoby.§ 2. Protokół odczytuje się wszystkim osobom obecnym, biorącym udział w czynności urzędowej, które powinny następnie protokół (...)

 • Podpis przewodniczącego na protokole

  inaczej, protokół podpisują przewodniczący zgromadzenia i notariusz. Przepisy nie stwarzają natomiast możliwości, by protokół podpisała inna osoba zamiast przewodniczącego. Jeżeli protokół (...)

 • Kontrola w zakresie przewozu drogowego

  prędkość jazdy, czas jazdy i postoju. Protokół kontroli Ustaleń stanu faktycznego dokonuje się na podstawie zebranych w toku kontroli dowodów. Z przeprowadzonych czynności kontrolnych sporządza (...)

 • Ustosunkowanie się do zeznań przeciwnika

  przed sądem apelacyjnym protokół stanowi ważny dowód (dokument urzędowy) uchybień proceduralnych. Jeżeli protokół będzie nieścisły, strona może żądać sprostowania lub uzupełnienia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Protokół

  Witam Czy mógłby ktoś wstawić na forum przykładowy protokół z rozprawy sądowej?

 • wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

  Jakiś czas temu wykonując obowiązki zawodowe spadłam ze schodów i skręciłam nogę w stawie kolanowy. Na razie nie stwierdzono poważnego uszkodzenia (...)

 • AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

  Witam, Zostałem oskarżony o kradzież z art. 278kk oraz 12kk, dostałem wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata, oczywiście doszła (...)

 • Uległem wypadkowi w pracy

  Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe (...)

 • Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

  Tydzień temu miałem wypadek przy pracy. Rana cięta podczas pracy fizycznej, wezwano ambulans i miałem szytego kciuka lewej ręki. Lekarz wypisał L4. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane