Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  .§ 6. Protokół jest sporządzany w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach. Jeden egzemplarz protokółu kontrolujący doręcza kontrolowanemu. Art. 290a.  Minister właściwy do spraw finansów

 • Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych

  . Wyniki przeprowadzonej kontroli kontrolujący przedstawia w protokole kontroli.2. Protokół kontroli sporządza się w dwóch egzemplarzach, z których jeden otrzymuje osoba kierująca biurem.3. Protokół (...)

 • Prawo własności przemysłowej (art. 1 - 62)

  wynalazek, wzór użytkowy albo wzór przemysłowy do korzystania. Art. 21. W przypadku przekazania wynalazku, wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego do korzystania zgodnie z art. (...)

 • Porada prawna na temat protokół przekazania samochodu wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat protokół przekazania samochodu wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  finansowych do przekazania tych informacji, jeżeli kontrolowany uprzednio:  1) nie wyrazi zgody na udzielenie tych informacji albo  2) nie upoważni organu kontroli skarbowej do

 • USTAWA z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

  : 1) wzór oferty, o której mowa w Art. 11 ust. 2 i Art. 12 ust. 1, 2) ramowy wzór umowy, o której mowa w Art. 16 ust. 1, 3) wzór sprawozdania, o którym mowa w Art. 18 ust. 1 - uwzględniając (...)

 • Protokół kasacji wyposażenia

  pół roku, licząc od końca miesiąca, w którym rzecz nabyto (tak: postanowienie Naczelnika Urzędu Skarbowego w Kartuzach z dnia 31 października 2005 r.). Protokół kasacyjno-likwidacyjny, wyposażenie

 • Paliwa z baków do kontroli!

  się w setOstatni( '41' ); zbiorniku setOstatni( '42' ); pojazdu, protokół sporządza się wyłącznie na żądanie kierującego kontrolowanym pojazdem, o czym należy go pouczyć.  Protokół (...)

 • Przedsiębiorco, sprawdź co się zmienia w podatku VAT od 1 czerwca 2005 r.!

  faktury, a którego w rzeczywistości nie otrzymał od niesolidnego kontrahenta. 2. Nowe zasady odliczenia podatku VAT przy zakupie samochodu osobowego Nowelizacja wprowadza nową definicję samochodu

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane