Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypadek przy pracy - co dalej?

  protokół powypadkowy, do którego dołącza protokół nie zatwierdzony przez pracodawcę. Protokół powypadkowy Po ustaleniu okoliczności i przyczyn wypadku zespół (...)

 • Oszustwo przy nabyciu samochodu

  . Zapłaciłam 17000zl, tj. cenę rynkową odpowiednią do rocznika. W tej chwili okazało się, że właściwie nie ma możliwości naprawienia samochodu. Mogę w każdej chwili dostać protokół (...)

 • Ustalanie okoliczności oraz rejestr wypadków przy pracy

  przyczyn wypadku zespół powypadkowy sporządza - nie później niż w ciągu 14 dni od dnia uzyskania zawiadomienia o wypadku - protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku, tj. „protokół (...)

 • Opinia prawna na temat protokół powypadkowy samochodu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat protokół powypadkowy samochodu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustalenie istnienia wypadku przy pracy w sądzie

  rozpatrzenia takiej sprawy? Protokół powypadkowy sporządzany jest obligatoryjnie w razie zaistnienia wypadku przy pracy. Protokół ten ma na celu wyjaśnienie przyczyn i okolicznoiści (...)

 • Procedura zgłoszenia wypadku przy pracy

  pracodawcy nie działa służba bezpieczeństwa i higieny pracy, powołuje w skład zespołu, którego sam jest członkiem specjalistę spoza zakładu pracy. Zespół powypadkowy sporządza protokół (...)

 • Umowa komisu a rękojmia

  upływem. W efekcie może Pan żądać naprawy samochodu na koszt komisanta, oraz obniżenia ceny o wartość ESP (nie jednak nowego 4.500 zł, lecz wartości w stosunku do stanu zużycia). Nie jesteśmy (...)

 • Komisant sprzedał samochód powypadkowy a rękojmia

  jest przyjęcie, że oświadczenie komisanta o wyłączeniu odpowiedzialności za wady samochodu jest nieskuteczne, ponieważ mogły one zostać przez niego łatwo dostrzeżone.Dodatkowo kupujący będzie (...)

 • Zawał przyczyną wypadku

  zespół powypadkowy. W oparciu o ustalenia poczynione przez inspektora pracy, zespół powypadkowy zmienił protokół i uznał, że przyczyną wypadku był wysiłek fizyczny poszkodowanego (...)

 • Protokół wypadku przy pracy

  szczególności wynikających z oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, na którym wystąpił wypadek. protokół, wypadek, praca

 • Naprawa samochodu z OC sprawcy a VAT

  ubezpieczeniem AC, wydatek poniesiony na remont powypadkowy tego samochodu, nie stanowi kosztu uzyskania przychodów, a co za tym idzie, nie przysługuje prawo odliczenia podatku naliczonego (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kiedy i od kogo odszkodowanie?.I jeszcze kilka pytań!

  Witam, Poszukuje odpowiedzi na kilka bardzo ważnych pytań. W dniu 20/06/2006, w miejscu mojej pracy miał miejsce napad rabunkowy z użyciem niebezpiecznego (...)

 • Uległem wypadkowi w pracy

  Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe (...)

 • wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

  Jakiś czas temu wykonując obowiązki zawodowe spadłam ze schodów i skręciłam nogę w stawie kolanowy. Na razie nie stwierdzono poważnego uszkodzenia (...)

 • protokół powypadkowy

  Witam! Miałem dzisiaj stłuczkę i musze jutro sporządzić protokół powypadkowy. Czy mógłby mi ktos w szybkim czasie napisać co powinno sie znaleźć (...)

 • WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

  2 tygodnie temu miałem wypdek. Zostałem uderzony przez samochód. Sprawca jest ubezpieczonu w Warcie. Tam też zgłosiłem szkodę. Przedstawiono mi (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane