Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa prawo wekslowe

  protest, zaznaczy na innych egzemplarzach lub na odpisie, gdzie protest umieszczono lub że go umieszczono na oryginale, i tę uwagę podpisze.Art. 90.  Jeżeli protest ma być dokonany (...)

 • Protest w postępowaniu o zamówienie publiczne - co zrobić gdy zamawiający narusza prawa wykonawcy? (stan prawny obowiązujący do dnia 24 maja 2006 r.)

  są do przysługujących mu uprawnień. Co powinien zawierać protest? Protest powinien zawierać: nazwę (nazwisko), adres siedziby wnoszącego protest, nazwę i adres zamawiającego, (...)

 • Protest w postępowaniu o zamówienie publiczne (stan prawny obowiązujący do 1 marca 2004 r.)

  przygotowuje projekt odpowiedzi na protest. Następnie przewodniczący komisji przekazuje protest wraz ze stanowiskiem komisji do rozpatrzenia kierownikowi jednostki. Kierownik jednostki podejmując (...)

 • Porada prawna na temat protest

  Nie szukaj dłużej informacji na temat protest, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak złożyć protest wyborczy do sądu?

  ma Pana ku temu prawo.   Kodeks wskazuje także, gdzie należy wnieść protest i jaką formę powinien przyjąć. Art. 392. § 1. Protest wyborczy wnosi się na piśmie do właściwego sądu (...)

 • Ustawa prawo czekowe

  ustaw kraju, w którym protest ma być dokonany lub czynność przedsięwzięta. Dział XIVProtest Art. 69. Protest sporządza notariusz. Art. 70. Protest zawiera: 1) nazwisko (...)

 • Protest przed wyborem oferty

  ustawy prawo zamówień publicznych? Czy o takim proteście należy poinformować pozostałych członków postępowania? Jeszcze raz podkreślam, że protest wpłynął przed jakąkolwiek decyzją Zamawiającego. (...)

 • Odwołanie w przetargu poniżej progu unijnego

  lub z upływem terminu na jego rozstrzygnięcie. Ostateczne rozstrzygnięcie protestu powoduje, iż zamawiający może zawrzeć umowę. W Państwa przypadku protest został ostatecznie rozstrzygnięty (...)

 • Przyłączenie się do protestu a odwołanie

  powinien najpierw wezwać do dostarczenia dokumentu, a następnie powtórzyć procedurę wyboru najlepszej oferty. zamówienia publiczne, protest, odwołanie, brak dokumentów, wezwanie, usunięcie braków

 • Oprotestowanie weksla

  terminu, protest może być dokonany jeszcze dnia następnego. Protest z powodu niezapłacenia wekslu, płatnego w oznaczonym dniu albo w pewien czas po dacie lub po okazaniu, powinien być dokonany (...)

 • Odrzucenie oferty w zamówieniach publicznych

  postępowania oraz w przypadku zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego. Protest wnosi się w terminie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane