Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odwołanie w przetargu poniżej progu unijnego

  zrobić oferent, który złożył protest? Czy ma możliwość zaskarżenia takiego rozstrzygnięcia do sądu? Czy ma możliwość złożenia skargi do Prezesa UZP? Czy zamawiający może po (...)

 • Nieprawdziwe oświadczenie o doświadczeniu oferenta

  protestu zamawiający nie może zawrzeć umowy. Protest powinien być rozstrzygnięty w ciągu 10 dni Jeśli zamawiający uzna protest za zasadny, powtórzy oprotestowaną czynność, a więc dokona (...)

 • Zasady liczenia terminu do wniesienia protestu

  którą stronie przysługuje odwołanie. Odwołanie wnosi się do Prezesa Urzędu w terminie 3 dni od dnia doręczenia rozstrzygnięcia. protest, wniesienie, termin, zamawiający

 • Opinia prawna na temat protest do przetargu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat protest do przetargu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Protest w przetargu nieograniczonym

  rozstrzygnąć i podpisać umowę na jego wykonanie, jeżeli wcześniej wpłynął protest z przetargu nieograniczonego w tym samym temacie? Jeżeli został złożony protest i jest on odrzucony (...)

 • Uprawnienia zamawiającego - stan prawny obowiązujący do 1 marca 2004r

  uwagę wyjaśnienia tylko tych dostawców (wykonawców), do których zwrócił się z takim żądaniem. Wystąpienie z żądaniem zależy wyłącznie od woli zamawiającego i oferenci nie mogą przymusić (...)

 • Stawka podatku VAT w zamówieniach publicznych

  zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego. Protest wnosi się w terminie 7 dni (...)

 • Uzupełnienie oferty po złożonym proteście

  odwołanie na poczcie, moment ten uznaje się bowiem za równoznaczne z wniesieniem do do Prezesa Urzędu. O wniesieniu odwołania należy powiadomić zamawiającego. Odwołanie powinno być rozpatrzone (...)

 • Odrzucenie oferty w zamówieniach publicznych

  postępowania oraz w przypadku zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego. Protest wnosi (...)

 • Skarga do sądu dla przyłączającego się do protestu

  przyłącza się do postępowania odwoławczego nie ma prawa wnieść skargi do sądu, gdyż ta przysługuje tylko stronom (czyli zamawiającemu i odwołującemu się) i tym samym kończy swoje możliwości (...)

 • Zamówienia publiczne - protest

  Państwo do którejkolwiek z powyższych grup, jesteście uprawnieni do wniesienia protestu wraz z wnioskiem o unieważnienie postępowania, ze względu na naruszenie przepisów prawnych przez zamawiającego (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane