Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Protest w przetargu nieograniczonym

  rozstrzygnąć i podpisać umowę na jego wykonanie, jeżeli wcześniej wpłynął protest z przetargu nieograniczonego w tym samym temacie? Jeżeli został złożony protest i jest on odrzucony (...)

 • Uprawnienia zamawiającego - stan prawny obowiązujący do 1 marca 2004r

  uwagę wyjaśnienia tylko tych dostawców (wykonawców), do których zwrócił się z takim żądaniem. Wystąpienie z żądaniem zależy wyłącznie od woli zamawiającego i oferenci nie mogą przymusić (...)

 • Uzupełnienie oferty po złożonym proteście

  odwołanie na poczcie, moment ten uznaje się bowiem za równoznaczne z wniesieniem do do Prezesa Urzędu. O wniesieniu odwołania należy powiadomić zamawiającego. Odwołanie powinno być rozpatrzone (...)

 • Porada prawna na temat protest do przetargu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat protest do przetargu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zamówienia publiczne - protest

  Państwo do którejkolwiek z powyższych grup, jesteście uprawnieni do wniesienia protestu wraz z wnioskiem o unieważnienie postępowania, ze względu na naruszenie przepisów prawnych przez zamawiającego (...)

 • Odrzucenie oferty w zamówieniach publicznych

  postępowania oraz w przypadku zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego. Protest wnosi (...)

 • Kodeks cywilny

  odpowiednio. Art. 70[4].  § 1. W warunkach aukcji albo przetargu można zastrzec, że przystępujący do aukcji albo przetargu powinien, pod rygorem niedopuszczenia do nich, wpłacić (...)

 • Ustawa prawo czekowe

  ustaw kraju, w którym protest ma być dokonany lub czynność przedsięwzięta. Dział XIVProtest Art. 69. Protest sporządza notariusz. Art. 70. Protest zawiera: 1) nazwisko (...)

 • Brak odpowiedzi na pytania zadane w przetargu

  postępowania oraz w przypadku zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego. Jak więc (...)

 • I - KODEKS CYWILNY - Część ogólna

  albo o zamknięciu przetargu bez dokonania wyboru. § 3. Do ustalenia chwili zawarcia umowy w drodze przetargu stosuje się przepisy dotyczące przyjęcia oferty, chyba że w warunkach (...)

 • Jak przygotować się do zakupu mieszkania z licytacji komorniczej?

  stosunku do których sąd orzeknie eksmisję, nie spełniają warunków do otrzymania lokalu socjalnego, który ma obowiązek zapewnić gmina (a o którym to uprawnieniu sąd (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane