Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Koniec tanich leków. Apteki nie dadzą rabatu

  refundacji leków. Dokument został podpisany przez prezydenta i trafił do publikacji w Dzienniku Ustaw. Projektując nowe przepisy resort zdrowia uznał, że wszystkie rabaty, ulgi i promocje w aptekach (...)

 • (prawdopodobnie do archiwum)Regulamin konkursu

  Archiwum gry, loterie, promocje, lotto

 • Przygotuj się na wakacje

  Wakacje za granicą Przed każdą taką zagraniczną podróżą, czy to samodzielną, czy w grupach zorganizowanych, niezależnie od tego, czy to wyjazd wakacyjny czy w celach biznesowych – warto poświęcić (...)

 • Porada prawna na temat promocje

  Nie szukaj dłużej informacji na temat promocje, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kiedy reklama jest nieuczciwa?

  szczególne warunki oferty będą obowiązywały (takie informacje najczęściej umieszczone są małym druczkiem na dole gazetek reklamujących promocje w hipermarketach). Odpowiedzialność cywilna W (...)

 • Przecena towarów

  , stosując cenę niższą niż nawet cena zakupu dokonałem sprzedaży tego towaru jeszcze przed upływem terminu ważności, chcąc uzyskać jakikolwiek zwrot pieniędzy. Czy promocje mogą być niezgodne (...)

 • Promocja? Jej zasady muszą być jasne

  . Wyrok jest nieprawomocny, przedsiębiorcy przysługuje apelacja. Źródło: UOKiK.gov.pl uokik, promocje, zasady promocji

 • Administrator fanpage’a prowadzonego na Facebooku też odpowiada za przetwarzanie danych

  geograficznych, które pozwalają administratorowi fanpage’a ustalić, gdzie należy przeprowadzić specjalne promocje lub zorganizować wydarzenia, a bardziej ogólnie, jak najlepiej ukierunkować (...)

 • Letnie wyprzedaże. Sprawdź, jakie masz prawa

  pełne prawo do jego reklamacji – wyjaśniono na stronie ECK.  letnie wyprzedaże, wyprzedaż, promocje, reklamacja, zwrot towaru

 • Nieuczciwe gazetki reklamowe

  , konsument, klient, zakupy, promocje

 • Przedświąteczne pułapki - nie daj się oszukać!

  , promocje, towary, żywność, Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej, kontrola, sklepy, sprzedawcy, konsument

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane