Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks postępowania karnego

  nadrzędny.§ 1b. Prokuratorem nadrzędnym jest prokurator kierujący jednostką organizacyjną wyższego stopnia, a także prokurator tej jednostki lub prokurator delegowany do niej w zakresie (...)

 • Trudniej będzie podsłuchiwać obywateli

  , poz. 273). Dariusz Madejski, e-prawnik.pl podsłuchy, dowód, podsłuchiwanie, sąd, Policja, paczki pocztowe, e-mail

 • Kodeks karny wykonawczy

  . (Uchylony)Art. 48. W posiedzeniu w przedmiocie zarządzenia wykonania zastępczej kary pozbawienia wolności ma prawo wziąć udział prokurator, skazany oraz jego obrońca, a gdy skazany pozostaje pod (...)

 • Porada prawna na temat prokurator generalny adres e-mail

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prokurator generalny adres e-mail, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Na jaką ochronę mogą liczyć świadkowie koronni?

  lub ochrona osobista się kończy?Komendant Główny Policji lub Dyrektor Generalny Służby Więziennej może wystąpić do prokuratora o: cofnięcie ochrony lub pomocy - w przypadku naruszenia

 • Ochrona danych osobowych w e-commerce. Lepiej chroń swoich klientów

  wpisu z bazy. Można to zrobić np. poprzez kliknięcie w specjalnie przygotowany link lub za pośrednictwem wiadomości e-mail, z prośbą o rezygnację z subskrypcji lub zaprzestanie wykorzystywania (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. I

  . Dyrektor Generalny Służby Więziennej, w drodze zarządzenia, określa przeznaczenie zakładów karnych, uwzględniając w szczególności potrzebę zapewnienia oraz racjonalnego wykorzystania miejsc (...)

 • Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych

  będącego wierzycielem, listem poleconym, na adres do korespondencji wskazany przez dłużnika, a jeżeli dłużnik nie wskazał takiego adresu - na adres siedziby dłużnika, wezwania do zapłaty, (...)

 • Skarga konstytucyjna

  postępowania przed TK będzie sam skarżący. Poza tym organ, który wydał zakwestionowany akt normatywny oraz Prokurator Generalny. Rzecznik Praw Obywatelskich – jak już wcześniej (...)

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  ) minister właściwy do spraw administracji publicznej, 4) minister właściwy do spraw sprawiedliwości, Prokurator Generalny, 5) Rzecznik Praw Obywatelskich. Art. 23. Do czasu rozstrzygnięcia sporu (...)

 • Przełomowe zmiany w służbie komorników?

  i nie stanowiły niemal reguły, a państwo reagowało, stojąc po stronie pokrzywdzonych" – podkreślił Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro. Przypomniał, że patologie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane