Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Fundusze strukturalne UE w Polsce

  Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) będzie realizowała: Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka (PO IG); Program Operacyjny Kapitał Ludzki (PO KL); Program Operacyjny Rozwój (...)

 • Indywidualizacja kształcenia

  podejście do planowania pracy z uczniem zdolnym realizującym indywidualny program lub tok nauki. Program indywidualny Zgodnie z projektowanym rozporządzeniem uczeń będzie mógł realizować (...)

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców

  wszystkich obowiązujących zajęć edukacyjnych przewidzianych w tygodniowym rozkładzie zajęć. Zgodę wydaje dyrektor szkoły. Program opracowuje nauczyciel prowadzący zajęcia lub akceptuje indywidualny (...)

 • Porada prawna na temat program

  Nie szukaj dłużej informacji na temat program, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Walka z rakiem ma być skuteczniejsza

  . Populacyjny program profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy. Populacyjny program wczesnego wykrywania raka piersi. Program badań przesiewowych (...)

 • Więcej pieniędzy na opiekę nad dziećmi

  zawiera "Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH +” 2018”.   Pliki do pobrania: Program, Zał. nr 1a - Oferta konkursowa dla j.s.t., Zał. (...)

 • Walka z rakiem ma być skuteczniejsza

  i pro­mocji zdrowia:Prewencja pierwotna nowotworów. Populacyjny program profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy. Populacyjny program wczesnego wykrywania raka piersi. (...)

 • Ratujemy polskie szpitale

  , który przygotuje program restrukturyzacyjny dla swojego szpitala, po jego wdrożeniu otrzyma środki na restrukturyzację zobowiązań. Program prowadzony będzie w latach 2009-2011.Grupa EkspertówMinister

 • Ciekawy przykład przedmiotu prawa autorskiego - opinia prawna

  sądowej. Zakładając jednak, odmiennie niż miało to miejsce w powyższych rozważaniach, iż przygotowany przez Panią program jest utworem w rozumieniu prawa autorskiego, powstają kolejne pytania.Kto (...)

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?

  ;dzkim urzędem pracy a powiatowymi urzędami pracy, które określa w szczególności: wykaz powiatów, na których terenie będzie realizowany program regionalny, i uzasadnienie

 • Polska bardziej przyjazna dla osób niepełnosprawnych

  Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych). Program będzie realizowany w latach 2018-2025. Jakie będą efekty programu? Program to też konkretne efekty, na przykład.: w 1000 miejsc i budynków

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Oskarżenie o piractwo

  Witam Dziś miałem b. nieprzyjemny telefon, mianowicie producent oprogramowania oskarża mnie o piractwo. Opiszę całą sprawę: jakiś czas temu ściągnąłem (...)

 • wykorzystywanie nazw klubów i nazwisk w programie żużlowym, bez logo i herbów

  Witam, stworzyłem program żużlowy, który chcę darmowo udostępniać na stronie internetowej tak aby każdy mógł wydrukować i iść z nim na mecz. W (...)

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy

  Witam chcialabym sie dowiedziec gdzie moge zglosic takie sytuacje : w pewnej firmie budowlanej pracownicy pracuja od rana tj 0d godz 6-7 czasem nawet do (...)

 • program z lista płac

  Wiatm, od niedawna prowadze dzialalnosc gospodarcza. zatrudnilam pierwszych pracownikow. szukam programu z lista plac. czy istnieje cos takiego? co moga (...)

 • Program do rozliczania PIT 2011 - darmowy

  Pewnie wiele osób z pośród was szuka prorgamu sprawdzonego i niedrogiego. Tutaj macie program sprawdzony, bardzo dobrej jakości i za darmo;) http://serwisy.gazetaprawna.pl/pit/dzialy/pobierz-program (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane