Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • 103 mld zł na poprawę jakości powietrza

  program "Czyste Powietrze" będzie w ogromnym stopniu składał się z wielomiliardowych funduszy na rzecz termomodernizacji i podniesienia efektywności energetycznej całego naszego zasobu mieszkaniowego

 • Pół miliarda euro na pomoc żywnościową dla najuboższych

  : KonsultacjaDebata: 26.03.2009Głosowanie: 26.03.2009  Źródło: Serwis prasowy Parlamentu Europejskiego, redakcja polska, 26.03.2009 europejski program dystrybucji żywności, UE, żywność, jedzenie, (...)

 • Prawnicy amerykańscy podzielą się wiedzą

  Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. Program będzie realizowany w formie 3-godzinnych zajęć, dwa razy w tygodniu."Idea International Legal Skills Program opiera się na założeniu, że najlepiej (...)

 • Porada prawna na temat program

  Nie szukaj dłużej informacji na temat program, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Postępowanie z wyrobami zawierającymi azbest

  (Dz. U. 2013 Nr 0, poz. 25).     Program Oczyszczania Kraju z Azbestu, włókna azbestowe, demontaż wyrobów zawierających azbest, azbest, dach, wyrób rakotwórczy, baza azbestowa, rury azbestowo

 • Niespełnione oczekiwania użytkownika oprogramowania

  parametrów i funkcjonalności oprogramowania, ale także warunków prawnych i finansowych. użytkownik oprogramowania, oprogramowanie, złe oprogramowanie, program

 • Podstawa programowa wychowania przedszkolnego

  określoną przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania. Nauczyciel wybiera program wychowania przedszkolnego, program nauczania oraz podręcznik spośród programów i podręczników (...)

 • Opodatkowanie praw autorskich - opinia prawna

  , opodatkowanie, program komputerowy, licencja

 • Pracownicze programy emerytalne, czyli jak najlepiej oszczędzać na własną emeryturę

  pracownika w programie niezgodnych z przepisami ustawy, W przypadku gdy ustało zatrudnienie uczestnika u pracodawcy prowadzącego program lub nastąpiła likwidacja programu, środki pozostają na rachunku

 • Tajemniczy rządowy program termomodernizacji

  polegać rządowy program termomodernizacji? Rządowy program termomodernizacji zakłada wsparcie finansowe gospodarstw domowych o dochodach poniżej minimum socjalnego korzystających z (...)

 • „Opieka 75+” nie tylko dla najstarszych

  – do 50 proc. przewidywanych kosztów realizacji zadania. Oferty o dofinansowanie świadczenia usług opiekuńczych gminy mogą składać do 11 stycznia 2019 roku. program „Opieka

 • 2,3 mld euro do wzięcia przez polskie firmy

  konkurencyjności przedsiębiorstw dzięki wykorzystaniu instrumentów finansowych oferowanych w ramach programów unijnych, takich jak: COSME, Horyzont 2020, program Kreatywna Europa oraz program (...)

 • Rząd przykręci śruby przestępcom

  najbardziej dokuczliwą drobną przestępczością i oszustwami, surowszym karaniem sprawców najcięższych zbrodni oraz walką z gospodarczymi aferami.  - "Nasz program jest efektem analiz praktyki

 • Rząd zajmie się zdrowiem psychicznym?

  psychicznego (sejmowy druk nr 78); Ustawa z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego (Dz. U. 1994 r., Nr 111, poz. 535, ze zm.) zdrowie psychiczne, Narodowy Program Ochrony Zdrowia

 • Cyfrowy Polsat złamał prawo? Jest zawiadomienie do prokuratury

  zestaw audycji zgodnie z ustalonym scenariuszem i harmonogramem wydarzeń, przy czym dla powyższej kwalifikacji odpłatność za program nie ma znaczenia. Program zawierał komentarze prowadzącego (...)

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  stażu. Takie wymagania będą po zmianach Znoszone są licencje i wymogi, tj. wykształcenie wyższe – ukończenie studiów, których program obejmował przygotowanie w zakresie

 • Program LIFE- Środowisko

  projektów w wysokości do 30% - dla projektów, które w przyszłości będą uzyskiwać dochód albo do 50 % - dla pozostałych projektów. Na czym polega program LIFE? Program LIFE jest jedynym (...)

 • Jak założyć radę rodziców?

  szkoły lub placówki, to program ten ustala dyrektor szkoły lub placówki w uzgodnieniu z organem sprawującym nadzór pedagogiczny. Program ustalony przez dyrektora szkoły lub (...)

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  - to rządowy program wsparcia osób w wieku do 35 lat w nabyciu pierwszego mieszkania (lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego). Program MDM polega na udzieleniu ze środków budżetu (...)

 • Ubiegaj się o dofinansowanie samochodu lub prawa jazdy z PFRON!

  Czego dotyczy program „Sprawny Dojazd”?PFRON przyjął pilotażowy program „SPRAWNY DOJAZD - pomoc w nabyciu przez osoby niepełnosprawne samochodu osobowego oraz w uzyskaniu prawa

 • Jak prawo chroni nabywcę usług turystycznych?

  zaś co najmniej dwie usługi turystyczne tworzące jednolity program i objęte wspólną ceną, jeżeli usługi te obejmują nocleg lub trwają ponad 24 godziny albo jeżeli program przewiduje (...)

 • Program dystrybucji owoców w szkołach

  wspólnotowe i krajowe środki finansowe, niezbędne do wdrożenia programu oraz podjąć dodatkowe działania, aby program był skuteczny, w tym, np.: udzielanie porad w zakresie zdrowia i odżywiania

 • Co się zmieni w programie „Rodzina 500+”?

  1 maja bez żadnego wniosku przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w terminach, w których emeryci i renciści otrzymują to świadczenie" – powiedziała minister. dziecko, program

 • Będzie finansowanie wymiany pieców i ocieplenia domów

  gospodarstwach domowych oraz małych i średnich zakładach. termomodernizacja, remont, pilotażowy program termomodernizacji, jednorodzinny budynek mieszkalnyc, wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła, (...)

 • Wiceminister Zbigniew Rapciak o drogach na Śląsku

  - Na polskich drogach realizujemy obecnie trzy duże programy rządowe: "Program Budowy Dróg Krajowych na lata 2008-2012", "Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych"

 • Co nowego dla ubogich i seniorów?

  wprowadzeniu zmian program „Senior+” spotkał się ze znacznym zainteresowaniem samorządów. W szczególności dotyczy to nowego rodzaju placówki. Chodzi o Klub „Senior+&rdquo

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Oskarżenie o piractwo

  Witam Dziś miałem b. nieprzyjemny telefon, mianowicie producent oprogramowania oskarża mnie o piractwo. Opiszę całą sprawę: jakiś czas temu ściągnąłem (...)

 • wykorzystywanie nazw klubów i nazwisk w programie żużlowym, bez logo i herbów

  Witam, stworzyłem program żużlowy, który chcę darmowo udostępniać na stronie internetowej tak aby każdy mógł wydrukować i iść z nim na mecz. W (...)

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy

  Witam chcialabym sie dowiedziec gdzie moge zglosic takie sytuacje : w pewnej firmie budowlanej pracownicy pracuja od rana tj 0d godz 6-7 czasem nawet do (...)

 • program z lista płac

  Wiatm, od niedawna prowadze dzialalnosc gospodarcza. zatrudnilam pierwszych pracownikow. szukam programu z lista plac. czy istnieje cos takiego? co moga (...)

 • Program do rozliczania PIT 2011 - darmowy

  Pewnie wiele osób z pośród was szuka prorgamu sprawdzonego i niedrogiego. Tutaj macie program sprawdzony, bardzo dobrej jakości i za darmo;) http://serwisy.gazetaprawna.pl/pit/dzialy/pobierz-program (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane