Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Niespełnione oczekiwania użytkownika oprogramowania

  parametrów i funkcjonalności oprogramowania, ale także warunków prawnych i finansowych. użytkownik oprogramowania, oprogramowanie, złe oprogramowanie, program

 • Podstawa programowa wychowania przedszkolnego

  określoną przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania. Nauczyciel wybiera program wychowania przedszkolnego, program nauczania oraz podręcznik spośród programów i podręczników (...)

 • Opodatkowanie praw autorskich - opinia prawna

  , opodatkowanie, program komputerowy, licencja

 • Porada prawna na temat program

  Nie szukaj dłużej informacji na temat program, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pracownicze programy emerytalne, czyli jak najlepiej oszczędzać na własną emeryturę

  pracownika w programie niezgodnych z przepisami ustawy, W przypadku gdy ustało zatrudnienie uczestnika u pracodawcy prowadzącego program lub nastąpiła likwidacja programu, środki pozostają na rachunku

 • Tajemniczy rządowy program termomodernizacji

  polegać rządowy program termomodernizacji? Rządowy program termomodernizacji zakłada wsparcie finansowe gospodarstw domowych o dochodach poniżej minimum socjalnego korzystających z (...)

 • „Opieka 75+” nie tylko dla najstarszych

  – do 50 proc. przewidywanych kosztów realizacji zadania. Oferty o dofinansowanie świadczenia usług opiekuńczych gminy mogą składać do 11 stycznia 2019 roku. program „Opieka

 • 2,3 mld euro do wzięcia przez polskie firmy

  konkurencyjności przedsiębiorstw dzięki wykorzystaniu instrumentów finansowych oferowanych w ramach programów unijnych, takich jak: COSME, Horyzont 2020, program Kreatywna Europa oraz program (...)

 • Rząd przykręci śruby przestępcom

  najbardziej dokuczliwą drobną przestępczością i oszustwami, surowszym karaniem sprawców najcięższych zbrodni oraz walką z gospodarczymi aferami.  - "Nasz program jest efektem analiz praktyki

 • Rząd zajmie się zdrowiem psychicznym?

  psychicznego (sejmowy druk nr 78); Ustawa z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego (Dz. U. 1994 r., Nr 111, poz. 535, ze zm.) zdrowie psychiczne, Narodowy Program Ochrony Zdrowia

 • Cyfrowy Polsat złamał prawo? Jest zawiadomienie do prokuratury

  zestaw audycji zgodnie z ustalonym scenariuszem i harmonogramem wydarzeń, przy czym dla powyższej kwalifikacji odpłatność za program nie ma znaczenia. Program zawierał komentarze prowadzącego (...)

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  stażu. Takie wymagania będą po zmianach Znoszone są licencje i wymogi, tj. wykształcenie wyższe – ukończenie studiów, których program obejmował przygotowanie w zakresie

 • Program LIFE- Środowisko

  projektów w wysokości do 30% - dla projektów, które w przyszłości będą uzyskiwać dochód albo do 50 % - dla pozostałych projektów. Na czym polega program LIFE? Program LIFE jest jedynym (...)

 • Jak założyć radę rodziców?

  szkoły lub placówki, to program ten ustala dyrektor szkoły lub placówki w uzgodnieniu z organem sprawującym nadzór pedagogiczny. Program ustalony przez dyrektora szkoły lub (...)

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  - to rządowy program wsparcia osób w wieku do 35 lat w nabyciu pierwszego mieszkania (lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego). Program MDM polega na udzieleniu ze środków budżetu (...)

 • Ubiegaj się o dofinansowanie samochodu lub prawa jazdy z PFRON!

  Czego dotyczy program „Sprawny Dojazd”?PFRON przyjął pilotażowy program „SPRAWNY DOJAZD - pomoc w nabyciu przez osoby niepełnosprawne samochodu osobowego oraz w uzyskaniu prawa

 • Jak prawo chroni nabywcę usług turystycznych?

  zaś co najmniej dwie usługi turystyczne tworzące jednolity program i objęte wspólną ceną, jeżeli usługi te obejmują nocleg lub trwają ponad 24 godziny albo jeżeli program przewiduje (...)

 • Program dystrybucji owoców w szkołach

  wspólnotowe i krajowe środki finansowe, niezbędne do wdrożenia programu oraz podjąć dodatkowe działania, aby program był skuteczny, w tym, np.: udzielanie porad w zakresie zdrowia i odżywiania

 • Będzie finansowanie wymiany pieców i ocieplenia domów

  gospodarstwach domowych oraz małych i średnich zakładach. termomodernizacja, remont, pilotażowy program termomodernizacji, jednorodzinny budynek mieszkalnyc, wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła, (...)

 • Wiceminister Zbigniew Rapciak o drogach na Śląsku

  - Na polskich drogach realizujemy obecnie trzy duże programy rządowe: "Program Budowy Dróg Krajowych na lata 2008-2012", "Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych"

 • Co nowego dla ubogich i seniorów?

  wprowadzeniu zmian program „Senior+” spotkał się ze znacznym zainteresowaniem samorządów. W szczególności dotyczy to nowego rodzaju placówki. Chodzi o Klub „Senior+&rdquo

 • Przegląd wsparcia rodzin i planowane zmiany

  , które wymagają wzmocnienia. Pieniądze na program Rodzina 500+ są i będą w kwotach zabezpieczających wypłatę świadczeń. Co drugie polskie dziecko korzysta ze świadczenia 500+ ponieważ (...)

 • Założenia do Rządowego programu ochrony cyberprzestrzeni RP na lata 2009-2011

  cyberprzestrzeni RP - prezentacja Źródło: www.mswia.gov.pl teleinformatyka, Internet, dane osobowe, cyberterroryzm, rządowy program, ochrona cyberprzestrzeni RP, lata 2009-2011

 • Autorski program nauczania jako utwór

  zajęć, jednak bez dokładnego opisu na czym te zajęcia będą polegać. Ogólnie rzecz biorąc przedstawiamy ogólny program kształcenia na danym kierunku. Czy opublikowany program kursu przez (...)

 • Pracownicze Plany Kapitałowe - informacje dla pracowników

  oszczędności polskich gospodarstw domowych należy do najniższych wśród krajów Unii Europejskiej. Program PPK pozwoli zwiększyć poziom krajowych inwestycji i utrzymać potencjał rozwoju (...)

 • Fundusze europejskie na start firmy

  wyszukać je na stronie www.ksow.pl w zakładce „Baza LGD”. Finansowanie w tym zakresie przewiduje Program Rozwoju Obszarów Wiejskich (Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Oskarżenie o piractwo

  Witam Dziś miałem b. nieprzyjemny telefon, mianowicie producent oprogramowania oskarża mnie o piractwo. Opiszę całą sprawę: jakiś czas temu ściągnąłem (...)

 • wykorzystywanie nazw klubów i nazwisk w programie żużlowym, bez logo i herbów

  Witam, stworzyłem program żużlowy, który chcę darmowo udostępniać na stronie internetowej tak aby każdy mógł wydrukować i iść z nim na mecz. W (...)

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy

  Witam chcialabym sie dowiedziec gdzie moge zglosic takie sytuacje : w pewnej firmie budowlanej pracownicy pracuja od rana tj 0d godz 6-7 czasem nawet do (...)

 • program z lista płac

  Wiatm, od niedawna prowadze dzialalnosc gospodarcza. zatrudnilam pierwszych pracownikow. szukam programu z lista plac. czy istnieje cos takiego? co moga (...)

 • Program do rozliczania PIT 2011 - darmowy

  Pewnie wiele osób z pośród was szuka prorgamu sprawdzonego i niedrogiego. Tutaj macie program sprawdzony, bardzo dobrej jakości i za darmo;) http://serwisy.gazetaprawna.pl/pit/dzialy/pobierz-program (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane